Mnoho rodičů, ať už se jedná o matky nebo otce, jistě zná pohádku od Walta Disneyho se jménem Ledové království. Jakmile se začala promítat v kinech, stala se oblíbeným pořadem mnoha malých dětí. Ty se do postav zakoukali a začali je napodobovat.

Dvojčata pohádku milovala

Maminka Colleen Jordan svým dvěma malým holčičkám pohádku pustila doma. Divila se, že její děti nemají nikdy dost a příběh si pouštěly neustále dokola, i když s nimi v pokojíku nebyla. Měla pocit, že už je pohádka nemůže ničemu novému naučit, ale nebránila jim v tom, aby si ji stále pouštěly.

Colleen také přiznává, že ne vždy měla čas se dětem věnovat celé dny. Šla například uvařit a nechala své holčičky, aby se dívaly na pohádku a u toho si hrály.

Byla v šoku, když uviděla, co její děti dělají

Holčičky si jednoho dne maminku zavolali a řekli jí, že pro ni mají překvapení. Ona se proto pohodlně usadila a začala se dívat.  Dcery začaly věrně napodobovat každou scénu z filmu a maminka byla dojatá. Netušila, že využívají svůj volný čas k tomu, aby si nacvičily tak krásné představení. Vzala do ruky mobilní telefon a jejich vystoupení si musela natočit.

Dokonalé představení

Bylo vidět, že mají děti pohádku opravdu prozkoumanou do detailu. Věrně napodobovaly všechny scény a maminka se chvílemi smála a v některých okamžicích byla neskutečně dojatá. Měla za to, že jsou její dvojčata ještě malá na to, aby zvládla tak složitou choreografii. V tu chvíli na ně proto byla neskutečně pyšná.

Chtěla se na sociálních sítích pochlubit tím, jak se její děti ve volném čase baví. Zatímco myslela, že jen znuděně leží v pokojíčku u pohádek, ony si daly práci, aby vytvořily dokonalou hru a zážitek pro svou maminku.

Sdílejte článek