Překvapivé věci, které dělají ženy v koupelně

Mnoho mužů se často podivuje nad délkou doby, kterou dívky a ženy stráví v koupelně. Většinou za zavřenými dveřmi a v nejméně vhodnou dobu. Z tohoto důvodu vám tak dnes přinášíme malý seznam věcí, které ženy za zavřenými dveřmi často provozují a o nichž často nemají potuchy ani jejich manželé, kteří s nimi sdílejí společnou domácnost již několik desetiletí.

Vytrhávají si obočí a odstraňují si nechtěné ochlupení

Jednou z velmi častých činností, kterou ženy nejen v letních měsících za zavřenými dveřmi vykonávají, je zbavování se nechtěného ochlupení na různých částech těla. Ať již k jeho odstraňování používají žiletku, depilační krém či epilační přístroj, vždy je k tomu potřeba několik minut času. Podobně jako k následnému ošetření pokožky hydratačním krémem.

Aplikují nejrůznější krémy, séra a masky

Ženy od přírody touží po tom, být krásné a často si k tomu napomáhají nejrůznějšími kosmetickými přípravky. Jejich aplikace na obličej i tělo, ale vyžaduje čas. Například nejrůznější přípravky proti celulitidě vyžadují aplikace prostřednictvím speciální masáže.

Čtěte také: Jeden z mnoha smutných psích příběhů: Opuštěný pes Speck vřele vítá každého v útulku

Sledují se v zrcadle

Další činnost, kterou mnoho žen v koupelně dělá, je sledování svého těla v zrcadle. Nejen například svých proporcí, kdy se ženy například v koupelně různě přeměřují a váží, aby zjistily, zda jejich cvičení přináší kýžené výsledky či nikoli, či zda se včerejší dortík negativně projevil na jejich postavě. Kromě toho, ale sledují rovněž stav své kůže, se kterým pak úzce souvisí například boj s akné a dalšími pupínky, kontrolují mateřská znaménka či provádějí také samovyšetření prsou, které je jedním z velmi doporučovaných způsobů prevence před rakovinou prsu.

Na návštěvě u kamarádky zkoušejí nové přípravky

Pokud je žena například na návštěvě u své kamarádky, často návštěvu toalety prodlužuje fakt, že v koupelně zkoumá kosmetické prostředky, které její kamarádka používá. Pokud ji nějaký přípravek zaujme, často ho také tajně vyzkouší, a pokud je s výsledkem spokojena, následně si ho i sama koupí. O této činnosti ale ženy samozřejmě mlčí a nepřiznají se ani své nejlepší kamarádce.

S přáteli v restauraci

Pokud jde o společnou večeři například s přáteli v restauraci, mnoho mužů se podivuje nad tím, že spousta žen chodí na toaletu společně. Důvodem je většinou to, že jim „anonymní“ prostor toalety umožní sdělit si soukromé věci, které si u společného stolu říci nemohou. Na druhou stranu je nutné říci, že i mnozí muži tuto situace, tedy když jejich partnerky odejdou na toaletu, využijí k tomu, aby si promluvili.