Překvapující test, dle kterého to, jak nosíte svou tašku, může odhalit více o Vaší osobnosti!

Co odhalují naše každodenní návyky, jako je např. nošení tašky? Hodně, jak se ukázalo.

Dnes Vám přinášíme tento jednoduchý test, který Vás pravděpodobně překvapí. Stačí si vybrat postavu, která nese tašku tak, jak to děláte Vy, a potom si přečtěte výsledek níže.

Čtěte také: Nejlepší esenciální olej, který zvyšuje paměť, detoxikuje játra a zmírňuje stres!

[hana-code-insert name=’google‘ /]1. Za zády

Pokud dáváte přednost batohu, jste pravděpodobně vždy připraveni na dobrodružství a jste připraveni vydat se na cestu každou chvíli. Jste také velmi ohleduplní jak k sobě, tak k ostatním. Také jste člověk, kterého ostatní ochotně následují.

2. Ve své ruce

Pokud pevně držíte své věci ve svých rukou, úplné a naprosté ovládání všeho, je zkrátka Vaše heslo. Milujete, když jste informováni o všem a máte vždy svůj vlastní názor. Můžete říct ostatním celou pravdu o sobě – ​​pokud se na to ptají. Vaše spolehlivost je legendární.

3. Na rameni

Lidé, kteří nosí tašku na rameni, milují čtení. Tato pozice jim dovoluje vylovit svou oblíbenou knihu, i když tam není prakticky žádný prostor. Jsou tak taktní, že i když usnou během Vašeho monologu, učiní tak s otevřenýma očima, čas od času přikývnou na souhlas.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]4. Přes rameno (crossbody)

Pokud nosíte tašku přes rameno, žádný zločinec nebude schopen ukrást Váš drahocenný náklad. Jste trochu náchylní k tomu, abyste předvedli své obrovské bohatství, ale jste velice štědří zároveň. Buďte opatrní, protože někteří mohou vnímat tento Váš charakteristický rys jako slabost a využít Vás k vlastní výhodě.

5. Na břiše

Co to právě teď proběhlo? Tornádo? Ne, to je osoba, která nosí tašku na svém žaludku. Excentricita takových lidí je často mimo limity ostatních, ale také to svědčí o jejich rychlé mysli a živé představivosti.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!