David Hampl
12 února, 2020

Znáte film Tajný život mazlíčků? Že ne? To je velká chyba, kterou byste měli co nejrychleji napravit, jinak pořádně nepochopíte to, o čem vám nyní budeme prostřednictvím článku vyprávět. Ano, tajný život mazlíčků totiž existuje. Možná tomu nevěříte, ale je tomu opravdu tak. Není to jen výmysl scénáristů, ale jedná se o skutečnost, která se děje všude po světě. Téměř každá domácnost má totiž v současné době nějakého domácího mazlíčka. Může to být pes, kočka, papoušek, králíček, morče, činčila atd. A všichni tihle tvorové žijí svůj život velmi aktivně, a to právě v době, kdy nejste doma. Tento muž se o tom přesvědčil, protože pomocí kamery natočil svého psa.

Tajný život mazlíčků

Možná to může znít až neuvěřitelně, ale domácí zvířata, mají opravdu svůj život, který chtějí naplno prožít. Když jste doma, věnují se vám a chtějí být s vámi, protože vás mají moc rádi. Když se ovšem vzdálíte, např. do práce, neváhají ani chvilku a pouští se naplno do života. Kdoví, třeba k vám pozvou i kamarády ze sousedství. To se ale nedozvíte, pokud je při tom nepřistihnete. Jednomu muži se to však podařilo.

GoPro na tělo

Již delší dobu měl pocit, že když není doma, tak jeho pes vyvádí velké kousky. Ne, že by mu to nějak extra vadilo, ale jen ho zajímalo, co jeho zvířecí miláček doma dělá, když je páníček v práci. Umístil proto GoPro kameru na tělo psa tak, aby ji pes nemohl zničit a zapnul nahrávání. Když se pak podíval na záznam, nemohl věřit vlastním očím.

Šokující odhalení

Psa má už 6 let, ale nikdy ho neslyšel takto štěkat. Rozhodl se proto, že pejska nikdy neopustí. To, co viděl, ho totiž dosti šokovalo. Ještě aby ne, nás to šokovalo také. Vás to bude pravděpodobně také šokovat, až se podíváte na video, které jsme se pro vás připravili. Je to přesně to video, které muž natočil a rozhodl se ho pak sdílet se světem. Podělte se také s přáteli, kteří mají psi.

Sdílejte článek