Přemýšlel, co pes dělá poté, co odešel do práce a nechal ho sám doma. Nahrávka mu zlomila srdce!

Říká vám něco film Tajný život mazlíčků? Pokud ano, pak už možná tušíte, kterým směrem bude tento článek směřovat. Pokud vám ovšem úvodní název film nic neříká, pak pozorně čtěte, protože se tento problém může týkat i vás. Máte-li doma domácího mazlíčka, například pejska nebo kočičku, pak jste možná zvědaví, co tito tvorové dělají, když není nikdo doma. Zatímco vy jste v práci nebo někde jinde, jsou tato zvířata vystavena napospas vaší domácnosti a musí v bojovat se všemi vymoženostmi. Jakmile se ovšem vrátíte, jsou vám plně k dispozici a vy tak nemáte ani tušení, co celý den dělali. Tento muž to chtěl vědět, a proto pomocí tajné kamery natočil svého psa, zatímco on sám byl v práci. To, co uviděl ho šokovalo.

GoPro na záda

Jeden majitel svého čtyřnohého přítele zajímalo, co právě jeho chlupatý přítel dělá, když muž není doma. Byl zvědavý, protože po příchodu z práce zřejmě nacházel zvláštní věci po svém domě a měl silné podezření, že za to může právě jeho čtyřnohý kamarád. Chtěl si být ovšem jistý, a proto na něj instaloval speciální kameru GoPro, která zaznamenávala veškerý pohyb, který pes během dne udělal. Výsledky byly šokující a zároveň dojemné.

Klasická dopolední činnost

Pes plemena zlatý retrívr trávil velkou část svého života u majitele, jenž musel tvrdě pracovat a někdy dlouhé hodiny nebyl doma, ostatně jako většina lidí. Zřejmě se ovšem nudil, a proto po domě dělal zvláštní věci, které se pánovi později začaly zdát podezřelé. Pes ovšem neměl ani potuchy o tom, že pán na něj vymyslel malou lest. Když odcházel do práce, tradičně ho pohladil a něco mu dal na tělo. Pejskovi to nevadilo, protože v pohybu mu to rozhodně nepřekáželo. Pustil se tedy do své klasické dopolední činnosti.

Už nikdy sám

Tušili byste, co bylo činností tohoto pejska? Když to pán zjistil, byl šokovaný. Nikdy předtím totiž svého psa neslyšel křičet, až nyní, po shlédnutí videa. Bylo to něco, co rozhodně nečekal. Rozhodl se tedy, že svého psa už nikdy nebude nechávat samotného. Nyní máte možnost podívat se na záběry, které muž pomocí kamery natočil.