Při umírání malé holčičky čekalo na mladou chůvu nejtěžší rozhodnutí jejího života. To co udělala, patrně nikde nezapomene ani dívenka, ani její rodiče

Občas nám život nadělí opravdu velmi krušné chvíle, které bychom si nejraději odpustili. Kéž by člověk věděl dopředu, co ho v životě čeká a nemine. Možná by nad tím mohl popřemýšlet a dopředu se na dané věci a situace připravit. Jenže takto život nefunguje, a i když máte pocit, že se vám nemůže nic stát, snadno dostanete od života ránu, na kterou jen tak nezapomenete. Už jste byli někdy nuceni udělat opravdu zásadní rozhodnutí, které ovlivnilo život někoho druhého? Představte si, že toto rozhodnutí čekalo na mladou chůvu, která se starala o velmi malou holčičku.

Rozhodnutí o životě

Jedna mladá a velmi pohledná 22letá dívka pracovala jako chůva a starala se o malou holčičku. Všechno jí šlo skvěle, protože byla opravdu svědomitá a veškerou práci zastala. S dětmi to navíc uměla, takže rodiče dětí neměli důvod se bát, že by jim ublížila. Když se jednou starala o velmi malou holčičku, neměla ani tušení, že v ten den bude muset učinit jedno z nejdůležitějších rozhodnutí svého mladého života. Netušila, co ji v tento den čeká.

Velká odpovědnost

Maminky moc dobře ví, jak náročné je pečovat o malá miminka. Mnoho z nich ovšem nemá čas, aby se o své dítě staraly, a proto si často zvou chůvy. Vědí, že chůvy to mají také těžké a že na jejich bedrech leží obrovská odpovědnost. V případě, že se něco stane, nejsou totiž zodpovědné jen za svůj život, ale také za život malého dítěte.

Čtěte také: Krávy ve Švýcarsku mají ve svém těle díru, která vede až do žaludku. Proč to farmáři svým kravám dělají?

Zachránila jí život

Mladá 22letý chůva vzala kvůli penězům práci v rodině a začala se starat o tři děti. S nejmladší dívkou si okamžitě vytvořila báječný vztah, nicméně po čase zjistila, že dívka trpí vážným onemocněním ledvin. Její stav se velmi zhoršil a podle lékařů by jí mohla zachránit dárcovská ledvina. Zjistilo se, že nejvhodnějším dárcem je mladá chůva. Dívka se rozhodla tuto nabídku přijmout a zachránit tak malé holčičce život i přesto, že sama mohla o život přijít při 14hodinové operaci. Vše nakonec dobře dopadlo a obě jsou zdravé a krásné.