Princ Harry přišel s přiznáním, které ho bude trápit do konce života. Týká jednoho z nejznámějších členů rodiny. Co na sebe práskl tentokrát? -
Menu

Princ Harry přišel s přiznáním, které ho bude trápit do konce života. Týká jednoho z nejznámějších členů rodiny. Co na sebe práskl tentokrát?

Osudy britské královské rodiny zná téměř každý. O jednotlivých členech se mluví každou chvíli a vždy se jedná o zajímavé informace. Dnešní informace se týká prince Harryho, který vyšel na povrch s přiznáním, které ho zřejmě potrápí na velmi dlouhou dobu.

Vzorce, které přebíráme

Od rodičů je nám do vínku dáno mnoho genů, které ovlivní nás život. Stejně tak nás ovlivňují i vzorce chování, které od nich přebíráme během dospívání. Bratři William a Harry, z královské rodiny, to mají ovšem trochu jinak. V dětství ztratili svou maminku, princeznu Dianu, takže nemohli okoukat její skvělé vlastnosti. Naštěstí se o ně s láskou staral otec Charles a královna Alžběta, jež jim byla vždy plně k dispozici.

Poměrně nedávno se princ Harry svěřil s tím, co ho během dětských let ovlivňovalo tak, že se toho do konce života nezbaví. Hraje v tom velkou roli otec Charles, díky čemuž si Harry uvědomuje, jak moc se od svých vrstevníků liší. Prozradil tak něco, o čem nikdo dosud neměl ani potuchy.

Ve škole se mu smáli

Jakmile na zemi spatřil odpadky, vždy je hned zvednul a vyhodil do nejbližšího koše na odpadky. Za to se mu jeho spolužáci často posmívali, protože na to nebyli zvyklí. Pro něj bylo vyhazování odpadků naprosto přirozené, takže nechápal, proč se mu ostatní smějí. Zvyk měl odkoukaný od svého otce. Později si však uvědomil, že to úplně přirozené být nemusí. I přesto dnes dodává, že se jedná o něco, co bychom měli dělat všichni, abychom přírodě pomohli.

Touha zachránit planetu

Samotný otec Charles bral syny na procházky ven, kde společně sbírali odpadky, aby ulehčili přírodě. Měli bodák a plastové sáčky, čímž čistili lesy od nepořádku. Dnes je to právě princ Harry s manželkou Meghan, kdo zdůrazňuje, že plasty jsou pro planetu velkým nebezpečím. Je tedy pochopitelné, že se pro bratry jedná o samozřejmou věc. K tématu znečišťování mají velmi blízko.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Máma vložila bramboru do ponožky nemocného dítěte. Další den nemohla…

Na internetu se objevuje celá řada webových stránek, které jsou zaměřené na rodiče a jejich péči o děti. Vyskytuje se…
ZAJÍMAVOSTI

Před obchodem nalezl pochybnou kartonovou krabice, na které byl napsaný…

Vypadalo to na den jako každý jiný. Muž se vydal na nákup do obchodu, nakoupil, co potřeboval a potom vyšel…
ZAJÍMAVOSTI

Manželský pár objevil na u vody kámen, který denně každý…

Občas se přihodí, že objevíme něco velmi zvláštního. Něco, co na první pohled vypadá, že to nemá žádnou cenu a…
ZAJÍMAVOSTI

Meghan riskuje! Princ Harry se rozhodl radikálně zakročit a přestat…

V minulosti už vyplulo na veřejnost, že touha bývalé herečky po princi Harrym nebyla náhodou. Megrhan byla od dětství velkou fanynkou…
ZAJÍMAVOSTI

Jak se tvoří střevní plyny a co se stane, když…

Trápí vás pravidelné vypouštění plynů na místech, kde se to nehodí? Cítíte se kvůli tomu občas zahanbeni? Snažíte se je…
ZAJÍMAVOSTI

Soused našel po záplavách na zahradě velké vejce, které vypadalo…

Vyrazil si se svým psem na procházku do míst, která velmi dobře znal. Několik dní zde nebyl, jelikož hodně pršelo…