Princ William a Kate Middleton slaví 13. výročí svatby! Podívejte se co se za tu dobu stalo! Nevěra Prince a dokonce rozchod!

Dne 29. dubna 2024 oslavili princ William a Kate třinácté výročí své velkolepé svatby. Ať už to byl příběh jejich lásky, který připomínal román, nebo složité zkoušky, které museli společně překonat, tento pár dokázal zůstat pevný a silný.

Začátek jejich vztahu

Princ William a Kate Middleton se poprvé potkali na univerzitě St. Andrews, kde oba studovali. Jejich vztah hned od začátku připomínal doslova pohádku.

Na chvíli jsme se rozešli, oba jsme byli velmi mladí, bylo to na univerzitě a oba jsme potřebovali trochu prostoru,“ vysvětlil princ William. Snažili jsme se najít vlastní cestu a také jsme vyrůstali. Zjistili jsme o sobě věci, které jsme si neuvědomovali,“ doplnila Kate.

Čtěte také: 6 mýtů, které jsou spojené s péčí o vlasy a ve skutečnosti zabraňují jejich růstu!

Po krátkém období oddělení se v červnu 2007 dali znovu dohromady a od té doby byli nerozluční.

Ustálení veřejných spekulací

Jako každý slavný pár i princ William a Kate museli čelit různým spekulacím a skandálům. Jedním z nich byla údajná nevěra prince Williama. Podle zpráv měl být princ své ženě nevěrný se svou dlouholetou kamarádkou Sarah Rose Hanbury. Dokonce spolu měli v roce 2023 strávit Valentýn v jedné z restaurací.

William dal dokonce Rose perlový náhrdelník!“ uvedl nejmenovaný číšník z tamního podniku. Nicméně Sarah následně veřejně prohlásila, že to všechno jsou jen lži.

I přes tato tvrzení se princ William a Kate dokázali vzájemně podpořit a překonat tyto obtíže.

Zdravotní stav princezny Kate

V současnosti musí princ William a princezna Kate čelit další těžké zkoušce. Kate nedávno podstoupila diagnostiku rakoviny a momentálně prochází preventivní chemoterapií. Její manžel William je jí neustále nablízku a poskytuje jí veškerou podporu, kterou potřebuje.

Třinácté výročí veselky

Velkolepá svatba prince Williama a Kate Middleton proběhla 29. dubna 2011 ve Westminsterském opatství. Na této svatbě se sešlo mnoho slavných hostů, včetně hudebníka Eltona Johna, fotbalisty Davida Beckhama s jeho manželkou Victorií, herce Rowana Atkinsona a hudebníka Paula McCartneyho.

Svědkem prince Williama byl jeho mladší bratr Harry a svědkyní Kate byla její mladší sestra Pippa. K zásnubám dostala Kate prsten po princezně Dianě a na svatbě měla snubní prsten, který jí darovala královna Alžběta II.

Zdroj: eXtra.cz