Přiznání Igora Chmely z Partičky: K vůli alkoholu jsem přišel o řidičák a skončil ve vězení!

Igor Chmela, známý herec a hudebník, šokoval veřejnost svým drsným přiznáním. Během rozhovoru pro youtubový kanál Ten Smlsal přiznal, že kvůli alkoholu skončil ve vězení a ztratil svůj řidičský průkaz. Toto odhalení přineslo mnoho diskuzí a rozruchu, a tak se podívejme blíže na tento případ a jeho důsledky.

View this post on Instagram

A post shared by Igor Chmela (@igorchmela)

Důsledky

Igor Chmela, který se proslavil rolí v Ordinaci v růžové zahradě a účastí v improvizační show Partička, přiznal Matěji Smlsalovi, že nebyl zrovna spořádaným řidičem. „Hodnej jsem nebyl,“ uvedl Chmela. „Bohužel jsem nadýchal zbytkový alkohol. Ale byl tak velkej, že jsem si šel sednout za katr na šest hodin,“ dodal.

Čtěte také: Žena, prohlášená za mrtvou, ožila při vlastním pohřbu. Příběh, který vzbudil světovou pozornost.

Toto přiznání mělo pro Chmelu vážné důsledky. Kromě krátkého pobytu ve vězení přišel také o svůj řidičský průkaz. To pro něj bylo obrovským zklamáním a varováním.

Špatný odhad

Chmela své jednání přisoudil špatnému odhadu. „Ale aby to pak nebylo, že Chmela chlastal za volantem! Nenapadlo by mě řídit s tím, že si dám. Po této zkušenosti už vůbec!“ uvedl herec.

Příběh začal, když si Chmela půjčil auto od svého bratra a nechal si ho zapůjčené přes noc. Když jel bez rozsvícených světel, policajt ho zastavil. „A já jsem řekl: Nezvedej ji. A bylo mi jasný, že to bude špatně…“ vzpomínal herec na tento nepříjemný okamžik.

Rychlé prozření a poučení na celý život

Ve vězení si Chmela uvědomil důležitou věc. „Takže jsem si šel sednout. A až v té basa jsem si uvědomil, že já bych to třeba zvládl, to nebylo, že bych byl nametenej. Ale průšvih by byl, kdyby někdo zavinil nehodu, tak to všechno jde za mnou… A tam by třeba někdo zakukal, a já bych třeba seděl tři roky a neviděl svý děti!“ vyjádřil se Chmela s obavami.

Tato zkušenost ho opravdu zasáhla a zanechala na něm trvalý dojem. Chmela nyní ví, že takové jednání je nepřijatelné a může mít vážné následky. Od té doby se zaměřuje na zodpovědné chování, zejména v souvislosti s řízením motorových vozidel.

Herec a hudebník

Igor Chmela je talentovaný český herec a hudebník. Proslavil se zejména díky svým rolím v populárních seriálech, jako je Ordinace v růžové zahradě. Jeho charismatický projev a schopnost improvizace ho přivedly k účasti v televizní show Partička, kde exceluje v různých komediálních situacích.

Chmela se také věnuje hudbě a je známý jako frontman rockové skupiny Dafne. Jeho písně jsou často provokativní a reflektují různé témata, která jsou mu blízká. Má své fanoušky jak v České republice, tak i v zahraničí.

Zdroj: Blesk.cz