Proboha, ona snad řekne ne? Chvilka, kdy nevěsta zastaví obřad, způsobí mezi svatebčany paniku, jaké je rozuzlení příběhu?

Co se může honit hlavou svatebčanům při obřadu, který náhle nevěsta přeruší a řekne: „Promiňte, já prostě takhle nemůžu…“? V tu chvíli všem tuhne krev v žilách, to je jasné. No jen si představte takovou situaci, kdybyste se ocitli v pozici rodičů ženicha. Cože? „Ona snad řekne ne!“ Rozhodně velmi překvapivá situace se však brzy promění ve zcela jiné představení. Neplete si nevěsta svatební obřad s televizní show? Posuďte sami.

shutterstock.com

Dokonalá svatba bez překvapení

Jsou životní události, které by měly proběhnout přesně tak, jak se očekává. Poklidný průběh očekávají všichni svatebčané, protože kontroverze způsobují problémy. O to více, když se vzájemně rodiny, přátelé a hosté důvěrně neznají. Sice se říká, že není pořádné svatby, kde se nikdo nepohádá nebo nepopere, ale něco jiného je příběhy slyšet, a tu samou situaci zažít v reálu. I proto, když nevěsta přeruší proslov oddávajícího, je jisté, že je něco špatně.

Nuda? S touhle nevěstou ne!

Svatba, o které je řeč, probíhala pod širým nebem, kdy okolí zdobila pěkná výzdoba v přírodním stylu. Také družičky měly jemně růžové šaty a vypadaly jako pohádkové víly. V popředí stála nevěsta v bílých šatech s nadýchanými rukávky, které sice vypadaly lehce staromódně, ale na krásné dívce vypadá dobře cokoli. Oddávající farář právě začal svůj projev, když tu náhle nevěsta obřad přeruší, protože potřebuje říci něco závažného. I když, je nutné vzít v potaz, že se ženil známý influencer Adley Kinsman se svou snoubenkou, populární komičkou.

Čtěte také: Příběh chlapce: Život je někdy velmi složitý!

shutterstock.com

Okamžik hrůzy v přímém přenosu

Přerušení monologu pana faráře vypadalo zlověstně, všichni svatebčané byli překvapení, protože tohle může mít jediné vysvětlení. Nevěsta se chystá říci ne, alespoň to je závěr, který na první pohled napadl každého. Okamžik hrůzy nastává, ale cože? Najednou ze sebe nevěsta strhne rukávky jako z 80. let minulého století, ženich jí pomůže se zbylými částmi šatů a objeví se dívka v bílých sexy šatech. Tak a obřad může pokračovat. Video z TikTok účtu @theproposals sbírá svým vtípkem body z celého světa a zhlédlo jej už přes 2,1 milionu sledujících.

Zdroj: webniusy.com