David Hampl
6 dubna, 2019

Helena Růžičková byla jednou z našich nejenom nejznámějších, ale také nejvýraznějších hereček. A to samozřejmě nejenom pro svůj talent, ale také pro svou postavu. Nutno říci, že to byla také velmi chytrá žena, která dokázala vidět do budoucnosti a uměla celkem dobře předpovídat, co se může stát. Pokud nevěříte, musíme říci, že vás rozhodně zaujme její předpověď, která byla spojena s jedním  z historických vzkazů. Na ten si po letech vzpomněla herečka Nela Boudová, která se rozhodla ukázat ho světu.

Předpověď spojená s narozením syna Nely Boudové

O jakou se jedná předpověď budoucnosti a o jaký se jedná vzkaz? Vznikl v době, kdy Nela Boudová porodila chlapečka. V tu chvíli obdržela celou řadu gratulací. A Helena Růžičková byla jednou z těch, kteří také gratulovali. Kromě klasické gratulace ale paní růžičková přidala také jeden vzkaz. Bylo to něco jako předpověď budoucnosti. Bylo to něco jako věštba. Nela tomu nepřikládala velkou důležitost, ale teď po letech jí z toho doslova mrazí. Nedivíme se.

Co nevíte o jejím synovi?

Pokud syna Nely Boudové příliš neznáte, tak vám o něm musíme říci několik důležitých faktů. Třeba to, že se jmenuje že jméno vybral právě jeho otec. Dále nelze zapomínat také na jeho hudební talent, stejně jako talent umělecký. To se v podstatě týká obou synů, kterými je jak Dalibor, tak i Andrej. Oba chlapci jsou tedy celkem nadaní.

Samotný Dalibor se již mihl v celé řadě různých rolí jak ve filmech, tak i v seriálech. Také je velmi nadaný chlapec, který se věnuje tanci. Dokonce řekl, že se mu chce věnovat dlouhodobě. I když je to u mužů ne úplně běžný koníček, talent by se měl rozvíjet. Když s tímto Dalibor za Nelou poprvé přišel, byla šokovaná.

Šok nepřišel proto, že se chce věnovat tanci. Nela si na něco vzpomněla

Stejně, jako chodí miliony dětí za svými rodiči s tím, že je něco baví, tak šel i Dalibor za Nelou s tím, že by se chtěl věnovat tanci. V tu chvíli jí to šokovalo. Ne proto, že by si vybral tancování, jelikož zde věděla, že umělecký talent a vlohy pro pohyb měl vždycky. Vzpomněla si na to, co jí řekla a napsala Helena Růžičková. Ty slova si vybavuje dodnes. Právě ona řekla, že její syn bude vynikající taneční a také velký muž. Obojí se vyplnilo. Taneční vlohy má a tanci se chce věnovat. Velkým mužem je už proto, že se jmenuje Dalibor. Toto jméno vybral otec po jednom svém kamarádovi, který byl velkým mužem, ale byl donucen emigrovat. Tak co říkáte, měla Helena Růžičková nadpřirozený dar?

Sdílejte článek