David Hampl
29 září, 2017

Testy založené na zavádějících optických iluzích jsou v dnešní době velmi populární. Milují je běžní uživatelé internetu i samotní psychologové. Vždy je velmi důležité věnovat pozornost prvnímu obrazu, který spatříte, neboť po delší době určitě uvidíte i další obrazy.

Navrhujeme Vám, abyste si zkusili jeden z těchto testů, ale neberte ho příliš vážně. Test Vám samozřejmě nedá plný psychologický portrét Vaší osobnosti, ale poskytne Vám některé informace, kterých byste si měli být vědomi.

1.

[hana-code-insert name='google' /]Lev - Je pravděpodobné, že se vždy dostanete do kořene věci a nebudete se bát čelit Vašim největším strachům. Jste velmi statečný člověk!

Exotický pták - Možná se někdy necháte unést a v některých situacích jste i nezodpovědní. Zároveň máte kreativní osobnost a touhu změnit svět k lepšímu.

2.

Kachna - Je možné, že Váš život se skládá z emočních impulzů. Často máte rychlé změny nálady a máte tendenci rozhodovat se náhle.

Králík - Líbí se Vám zvážení všech důsledků každé akce. Logika obvykle zaujímá první místo ve Vašem životě, i když to nutně neznamená, že jste chladná a necitlivá osoba.

3.

2 krokodýly - Je pravděpodobné, že se vždy snažíte udržet situaci pod kontrolou a mít vše na starost. Nejste však brutální tyran, ale spíš pozorný manažer, šéf nebo vůdce.

 

Pták - Možná Vám nevadí, že Vaše cesta vede strmou a neúnavnou cestou ke splnění Vašich snů a cílů. To neznamená, že nemáte svůj vlastní názor, ale často se snažíte dělat kompromis. Jste velmi upřímný a společenský člověk.

4.

Psí čenich - Je pravděpodobné, že jste začali analyzovat obraz klasicky zleva doprava. To neznamená, že jste obyčejný člověk, ale zdůrazňujete svůj logický způsob myšlení a přirozený sklon k důsledné analýze reality.

Psí noha a ocas - Pokud jste analyzovali snímek zprava doleva, nebo jste si okamžitě všimli jeho nejednoznačnosti, pravděpodobně jste zastáncem více originálních rozhodnutí. To neznamená, že neumíte používat logické myšlení, jen rádi uplatňujete tvůrčí přístup, když se snažíte vyřešit problém.

Bonus

[hana-code-insert name='Dole' /]Wolverin - Jste pravděpodobně velký fanoušek Marvelu. Nic si neužíváte více než charisma Tonyho Starka, velkou vytrvalost Captain America, nebo atraktivního vzhledu Wolverina.

2 Batmeni - Je pravděpodobné, že jste fanouškem DC s jeho tmavými ulicemi Gotham City a špičkovými super zločincemi. A samozřejmě zbožňujete Temného rytíře.

Sdílejte článek