První zlatý bzučák byl v Talentu spojený s mnoha emocemi -
Menu

První zlatý bzučák byl v Talentu spojený s mnoha emocemi

Pořad s názvem Česko Slovensko má Talent rozhodně není žádnou novinkou. Na televizních obrazovkách je už několik let. A to jak v České republice, kde ho vysílá TV Prima, tak i na Slovensku, kde ho zase vysílá TV Joj. Během let se událo několik změn jak v počtu porotců, nebo v jejich jménech. Zapomenout nelze také na novinku, kterou je zlatý bzučák neboli zlatý buzzar.

V čem je výjimečný? Každý porotce ČS má Talent může v rámci soutěže toto tlačítko jednou stisknout a tím vystupujícího dostat přímo do finále. Je to potvrzení jeho talentu. Spolu se stisknutím se také obrovské emoce.

První zlatý bzučák byl stisknutý v 2. epizodě aktuální řady

Číslo, které je odměněno postupem do finále, musí být skutečně unikátní a také netradiční. A k tomuto došli hned v druhé epizodě této soutěže. Toto kolo bylo spojeno s vystoupením malého Christiana. Ten jakmile na pódium přišel, tak přinášel humor a pobavení, velké emoce, ale i určité obavy, jelikož málokdo tuší, jak se děti před velkým publikem zachovají a zda zvládnou daný tlak. A zda vůbec nějaký konkrétní talent mají, nebo nikoliv.

Christian pochází z Bulharska

Že bylo vystoupení malého Christiana plné emocí, to potvrdil už samotný rozhovor s ním samotným, ve kterém došlo k odhalení pravdy o jeho dětství, které nebylo úplně ideální. Christian Mikov se na podium Talentu postavil ve věku 12 let. Diváci v sále a také u televizních obrazovek se mohli dozvědět, že není původem z České republiky, jako většina soutěžících. Je původem z Bulharska. Odtud však před sedmi lety se svými rodiči odešel právě do Čech. Důvod byl hlavně to, že v domovském Bulharsku byla velká chudoba a celé rodině se zde nežilo nijak dobře. Nebyla práce a tak se rodiče rozhodli vzít malého Christiana a dopřát mu lepší život tak, že se přestěhují do České republiky.

Snaha něčeho dosáhnout

Už ve 12 letech si Christian uvědomuje, kolik toho pro něho jeho rodiče vlastně udělali s cílem nabídnout mu lepší život. Už i on sám si uvědomuje, že by v něm mě něčeho dosáhnout. A tak se rozhodl rozvíjet svůj talent, který v show Česko Slovensko má Talent ukázal divákům v sále, i těm na televizních obrazovkách. Jeho talentem je dokonalé umění zpěvu.

Píseň, kterou si vybral, není rozhodně nijak jednoduchá. Právě naopak. Jedná se o píseň od Whitney Houston. Právě volba této interpretky naplno rozdmýchala další emoce. A jakmile začal zpívat, znamenalo to velký úspěch u diváků. A nejenom u nich. Vedle byla i samotná porota. To dokazuje reakce Marty Jandové, která se při písni dokonce rozplakala.

Od koho dostal zlatý bzučák?

Jakmile dospíval, byl porotou velmi pozitivně ohodnocen. Ale nikoliv jenom klasickým ANO. Došlo totiž k tomu, že jeden z porotců byl natolik ohromený pěveckým výkonem, že stiskl takzvaný zlatý bzučák. Celé pódium se rázem rozzářilo do zlaté barvy a ze stropu začaly padat stejnobarevné konfety. Christian Mikov se v tuto chvíli dostal do finále. Tím porotcem, který ho tam dostal, byl Jakub Prachař.

Opět obrovská dávka emocí

Samotný Christian se v obrovském dojetí vyjádřil jasně: „Cítím se jako ve snu, nemohu tomu uvěřit, je to pro mě něco úžasné. Jsem velmi rád“. Na první pohled na něm bylo vidět, jak je dojatý a jak velkou radost má z úspěchu. Velmi emotivní byla i radost jeho rodičů a to, když jim padl do náruče. Jenom se ukázalo, že soutěž není pouze o talentovaných lidech, ale i o plnění snů, stejně jako je také o velkých emocích. Toto všechno dohromady se v závěru druhého dílu jasně potvrdilo. A dá se očekávat, že další zpěvákův výkon bude minimálně stejně dobrý a minimálně podobně emotivní, jako když stál před porotou poprvé.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZÁBAVA

Ležela na podlaze a její partner ji následně zvedl. Když…

Tanec je velmi populární aktivitou. Jak pro toho, kdo rád tančí, tak i pro toho, kdo je jenom divákem, Po…
ZÁBAVA

Balerína poklekla na všechny čtyři, po 20 sekundách udělala neuvěřitelný…

Tanec vždy patřil mezi oblíbené formy zábavy a je tomu tak i dnes, kdy k tomu přispívají i různé taneční a…
ZÁBAVA

Pár stojí na parketu naprosto klidně. Ale když vstoupí vpřed?…

Toto taneční vystoupení, které uvidíte, je opravdu jedinečné. Neuvěříte vlastním očím, co tento taneční pár dokáže. Pusťte si video, které…
ZÁBAVA

Nebudete věřit tomu, co předvedli ženich, nevěsta a družičky na…

Svatba patří mezi silné a nezapomenutelné okamžiky v našem životě. Poslední dobou není důležitý jen vlastní obřad, ale také to, co…
ZÁBAVA

Skupina vězňů se sešla na nádvoří a když začala hrát…

Když se řekne věznice, vybaví se asi většině z nás něco jiného než tanec. V případě jedné věznice na Filipínách to ale…
ZÁBAVA

Nebudete věřit tomu, co předvedla jedna důchodkyně v talentové soutěži.…

Nejrůznější talentové soutěže patří již několik let mezi nejoblíbenější televizní i internetové pořady. Téměř každá země na světě má v současnosti…