Psychologický test jednoho pera: toto vám řekne o vaší osobnosti a budoucnosti na rok 2020

Na internetu se v poslední době objevuje velká řada nejrůznějších testů, hádanek, rébusů a soutěží, které nám mohou pomoci s hledáním sebe samých. Většina z nich má ovšem účel jediný, a to procvičit náš mozek, abychom zjistili, jak na tom jsme. Dnes jsme si pro vás ovšem připravili spíše psychologický testík, který odhalí, kdo ve skutečnosti jste, díky čemuž se možná lépe poznáte. Je to velmi jednoduché. Stačí si jen vybrat z obrázku jedno pero a následně si přečíst jeho stručnou charakteristiku. Možná budete překvapeni, co všechno se o sobě dozvíte.

Pero na výběr

V poslední době se v médiích objevuje čím dál více možností, jak se o sobě něco více dozvědět. Tyto možnosti mají také prověřit naši bystrost, rychlost, všímavost a logické myšlení. Takové hádanky jsou rozhodně dobrou volbou pro náš mozek, protože nás udržují v pozornosti a neustále nás nutí procvičovat. To je důležité, pokud nechceme zakrnět. Dnešní psychologický testík je něco podobného, nicméně v něm spíše zjistíte, kdo jste a lépe se poznáte. Pojďte do toho, je to snadné. Které pero si vyberete?

Pero jedna a dva

Pero číslo jedna: jste tvůrčí osobnost, která je ráda, když se jí něco podaří. Jste silná osobnost, ale mnoho lidí vás nechápe. Jste perfekcionista a máte velmi dobré vůdčí schopnosti. Když věci nejsou tak, jak chcete, aby byly, cítíte se špatně.

Čtěte také: Tento zábavný test dokáže dokonale určit kouzlo Vaší tajemné ženské osobnosti. Stačí, když si vyberete jedno koště!

Pero číslo dvě: snadno se přizpůsobujete novému prostředí a stejně snadno se rychle učíte. Studijní záležitosti vám jdou samy od ruky. Máte kolem sebe dost lidí, kteří vás budou vždy podporovat stejně jako vy je.

Pero tři a čtyři

Pero číslo tři: když jste aktivní, tak jste opravdu velmi aktivní a překypujete energií na nové projekty. Nemáte rádi selhání a vždy myslíte na druhé než na svůj vlastní prospěch. Lidé vás ale mají velmi rádi.

Pero číslo čtyři: máte rádi harmonii, klid a vždy se snažíte pomáhat ostatním. Jste ovšem nebezpečím pro lidi kolem sebe, kteří prosazují své zájmy. Trochu zpomalte.

Pero pět a šest

Pero číslo pět: jste velmi kreativní a umělecké věci vám jdou velmi snadno. Někdy si ovšem ve svých schopnostech moc nevěříte, což je škoda. Máte strach z neúspěchu, ale ten je zbytečný. Naučte se důvěřovat si a dosáhnete všeho, po čem toužíte.

Pero číslo šest: jste svobodný a sebevědomý člověk, a všeho chcete dosáhnout sami bez cizí pomoci. Musíte se naučit rozvíjet a udržovat dobré vztahy s okolním světem. Někdy jste totiž velmi chladní a je tak těžké umět s vámi vyjít.