RACI POZOR! Přečtěte si, co si na Vás hvězdy tento týden přichystaly!

Horoskop na týden 19.-25.6.2017

Slunce a Merkur se přesunují do Vašeho znamení uprostřed týdne, čímž skončí období, ve kterém jste se více zaměřovali na vnitřní já. Nyní Vás vesmír povzbuzuje k tomu, abyste se vyjádřili a odhalili více Vaší pravé přirozenosti. To může být také šance projevit ty myšlenky, o kterých jste v posledních týdnech snívali. S novým měsícem v Raku je pátek ideálním časem začít s projektem, o kterém jste už dlouho přemýšleli a který je pro Vás hluboce smysluplný.

Co Vám hvězdy přejí dnes? 

Dens je opravdu nádherný den. Cítíte se silně emocionálně. Máte k dispozici celou svou energii, připravenou k použití. Nenechte si ujít tuto příležitost tím, že předstíráte bolesti hlavy, a tak zůstanete doma a budete se flákat. Místo toho, abyste vše analyzovali a kritizovali, zejména pak životy všech ostatních, podívejte se nejprve na sebe a řekněte si, jakou změnu za lepším já můžete udělat právě teď u sebe. Dnes je den, kdy se snažte využít těch nejlepších postupů na základě zdrojů, které máte na dosah ruky.

Bude zítřek lepší?

Nebojte se zítra vyjádřit svůj nezávislý postoj. Vzepřete se jakýmkoliv omezením, která by Vám mohla zabránit dělat to, co chcete upřímně dělat. Ujistěte se také, že neohrožujete své vlastní potřeby ve prospěch ostatních. Věci by měly přirozeně plynout Vaší cestou, a Vy byste tak měli být v dobré náladě po většinu zítřejšího dne.

Nezapomínejte se usmívat na lidi kolem sebe! Jeden úsměv vyčaruje druhý a ten zase další…