Rada, kterou mi roky zpět řekla tchyně a těžím z ní dodnes: každý chalupář a zahrádkář potřebuje pro bohatou sklizeň a úrodu jen tuto 1 věc!

Toužíte po bohaté úrodě na vaší zahradě, ale stále se vám to nedaří? Bojíte se, že to letos zase nedopadne dobře? Chcete se nějak pojistit a pojistit se? S počasím to rozhodně dobře nevypadá, protože sucho je čím dále větší, nicméně by nás to nemělo odradit. Existují metody, které samozřejmě všechno nevyřeší, ale dokáží velmi dobře pomoci. A právě tato metoda, ke které nepotřebujete téměř nic, vám může s vaším problémem pomoci. Možná budete překvapeni, jak snadno se vám bude pěstovat, a co všechno s touto metodou vypěstujete.

Zvolte přírodní cestu

Mnoho lidí stále spoléhá, že s pěstováním a úrodou jim pomohou jenom chemické postřiky a jiné podobné látky. Možná mohou trochu pomoci od škůdců nebo podpořit růst, nicméně není nad staré dobré přírodní rady, které používali už naši dědové a babičky. Chcete-li krásnou a bohatou úrodu, nemusíte kupovat drahá hnojiva a postřiky. Bohatě vám bude stačit jednoduchá výživa, kterou můžete využít na jahody, rajčata, lilky nebo okurky. S touto úžasnou vitaminovou bombou můžete pečovat i květiny.

Zázračný elixír

Celé tajemství této univerzální výživy je ve vysokém obsahu vitaminu B a fytohormonů. Příznivci ekologického zemědělství budou jistě rádi, stejně jako rostlinky. V rámci této metody budete tedy potřebovat: 100 g cukru, 100 g čerstvých kvasnic, 3 litry horké vody, 10 l odstáté vody, 3litrovou nádobu s víkem a postřikovač. Uvidíte, že se vám tato metoda osvědčí.

Čtěte také: 13 tipů pro ženy v každém věku, jak vypadat o 10 let mladší jen během několika minut!

Jednou za dva týdny

Z výše uvedených látek připravíte roztok, který je právě tou jedinou věcí pro bohatou úrodu. Horkou vodu nalijte do nádoby na 3 litry, ale nechte v ní trochu místa. Následně přidejte cukr a rozdrcené droždí. Pořádně promíchejte a přikryjte plastovým víkem. Zhruba týden nechte tuto nádobu kvasit na teplém místě. Protřepejte a zřeďte 100 ml kvasnicového extraktu v 10 l odstáté vody. Tímto roztokem zalijte kořeny rostlin vždy ráno nebo večer jednou za 2 týdny.