David Hampl
14 února, 2020

Na internetu se objevuje celá řada možnost, které jsou zaměřené na zdravou péči o lidské tělo. Jednou takovou radou je také osvědčená metoda cibule v ponožce. Pokud jste o tom ještě neslyšeli, pak je nejvyšší čas se o tom něco dozvědět. Může vám to pěkně změnit život a zbavit vás to mnoha zdravotních trápení. Nemusíte se bát, že byste museli cibuli jíst syrovou, i když i to by možná nebylo od věci. Bude vám k tomu stačit jednoduchý postup, který budete moci praktikovat každý den. Báječné na tom, že vždy moc dobře poznáte, zda byla metoda úspěšná nebo ne. O co tedy jde? O cibuli v ponožce přes noc.

Reflexně na nohy

Čínská tradiční medicína je ve světě velmi populární a stále si získává čím dál více příznivců. Ještě aby ne, vždyť se jedná o přirozené metody léčby, které jsou k lidskému organismu rozhodně šetrnější než metody medicíny západní. Čínská medicína je známá svou mapou reflexních bodů na končetinách, a z toho důvodu je dobré zmínit báječnou reflexní masáž nohou. Lze ji kombinovat s poměrně netradičními pomůckami, které ovšem přinášejí kýžené výsledky.

Metoda plná zdraví

Možná byste netušili, ale právě obyčejná cibule dokáže s naším tělem hotové zázraky. Jedná se o jeden z nejlepších triků za posledních několik let. Potvrzuje to totiž celá řada spokojených uživatelů, kteří jsou s výsledky této metody opravdu spokojeni. Není divu, cibule totiž obsahuje kyselinu fosforečnou, která dokáže absorbovat toxiny těla skrze lidskou kůži. Dokáže tak perfektně vyčistit vaši krev. Cibule zabíjí bakterie a působí antibakteriálně. Zabíjí také všechny viry a škodlivé látky v našem těle. Posiluje naše tělo a je tak velmi prospěšná. Je proto vhodnou volbou pro naše zdraví.

Na noc do ponožky

Jediné, co musíte udělat, je ukrojit plátek červené cibule a tento plátek vložit na spodní stranu chodidla. Cibuli tam poté upevníte tak, že si obléknete na nohu ponožku. Následně si můžete jít klidně lehnout a spokojeně spát až do rána. Během noci cibule odstraní zápach, pročistí játra, pomůže s dýchacím systémem, zbaví vás bakterií a nadýmání. Její pozitivní účinky si budete moci ráno zkontrolovat. Bude-li cibule špinavá nebo znečištěná, znamená to, že splnila svůj úkol.

Sdílejte článek