Reakce novorozené holčička na tatínka je úžasná

Novorozená miminka většinou hodně pláčou. Úsměv nebo smích u nich uvidíte jen velmi zřídka, protože to dětem chvíli trvá, než se začnou smát. Holčička Tarsily Batisty a Flávia Dantas je velká výjimka. Rodiče měli obrovské štěstí, protože úchvatný okamžik zachytila zdravotní sestra navždy. Fotka potom oběhla celý svět, protože něco takového se nevidí každý den.

Dojemná fotografie

Setkání s novorozeným dítětem je vždy velmi emotivní. Nejen pro rodiče, ale také pro samotné dítě. Většinou porod provází hodně pláče. Toto malé miminko je naprosto speciální, protože se krátce po porodu smálo. A zdravotní sestra to zachytila na snímek. Šťastný výraz dítěte je k nezaplacení, protože tak veselé miminko jste nejspíš ještě neviděli.

Shutterstock

Mluvit s miminkem v těhotenství je důležité

Důvodem širokého úsměvu byl hlas tatínka. Jakmile ho jeho dcera viděla a slyšela, krásně se usmála. To je proto, že na ní Flávio mluvil během celého těhotenství. Tato činnost se hodně podceňuje, ale evidentně skvěle funguje. Dítě slyší hlas matky i otce již v těhotenství a po porodu ho velmi snadno a rychle rozezná. Proto je tak důležité, aby na dítě mluvili oba rodiče.

Čtěte také: Jak se žije s mnohačlennou rodinou?

Holčička měla krásnou reakci

Široký úsměv jen pár momentů po porodu je nádherná věc. A fakt, že to bylo kvůli hlasu její otce, je velmi speciální. Jejich spojení již z doby, kdy holčička nebyla na světě, bylo viditelné již pár minut po porodu. Otec byl pochopitelně ohromený její reakcí, stejně jako mnoho lidí na sociálních sítích. Většina lidí něco takového nikdy neviděla, takže je tato fotografie naprosto okouzlila.

Shutterstock

Oba rodiče by měli s dítětem hodně mluvit

Milující otec byl nadšený, že si jeho dcera pamatuje jeho hlas. To je největší důvod, proč by si měli s těhotenským břichem povídat oba rodiče. Hodně lidem to připadá podivné, ale vaše dítě uvnitř vás slyší. Můžete mu pouštět hudbu, číst pohádky nebo jen povídat nesmysly. Důležitý není obsah, ale tón hlasu a emoce, které v něm přenášíte směrem k dítěti.

Zdroj: onlinenytt.com