O existenci Boha vždycky budou existovat rozsáhlé debaty. Existují miliony lidí, kteří v Boha věří, proti nim zase stojí miliony nevěřících, kteří napadají jednotlivá slabá místa v Bibli (či Koránu a jiných svatých písmech), aby dokázali svou pravdu. Pak se ale stane něco, co nelze snadno vysvětlit, a i těm největším odpůrcům víry přechází mráz po zádech. A právě jeden takový moment se podařilo natočit muži, který na Facebooku vystupuje pod přezdívkou Solo Dolo.

Není to jen obyčejná bouřka

Bylo zataženo a oblohu pokrývala těžká mračna. To, co muže upoutalo bylo, místo, kde se mračna jakoby rozestupovala a skrze ně se snažily vykouknout sluneční paprsky. Toto místo vypadalo velice magicky, a proto je muž s přezdívkou Solo Dolo pozoroval. Samotné takové místo, kdy se vytvoří jakoby „díra“ v mracích není nic neobvyklého. Tentokrát se ale stalo něco, co bylo natolik neobvyklé, že to muž musel natočit.

Důkaz boží existence?

V tomto světlém místě se zjevila postava. Zatímco všechny okolní mraky stály, obrys postavy se pohyboval – jakoby postava přecházela zleva doprava. Prosvítající slunce jakoby znázorňovalo každý její pohyb. Neobyčejný sluneční svit a světlé místo mezi mračny odhalily neobyčejnou podívanou, kterou si muž prostě nemohl nechat jen pro sebe. Protože si úkaz natočil, mohl se na něj dívat znovu a znovu – a nevycházel z údivu.

Procházející se Bůh

Pokud máte možnost vidět fotky z tohoto videa, nebude to dostačující. Rozhodně se podívejte na video, garantujeme vám, že se vám udělá husí kůže. Ať už věříte nebo ne, tento úkaz je rozhodně zajímavý a stojí za to jej vidět. Samozřejmě se nemusí jednat o přímý důkaz boží existence, ale jak jinak chcete tento úkaz vysvětlit? Jaký objekt se mohl za clonou z mraků pohybovat?

https://www.youtube.com/watch?v=O0qF9XrYadM

Sdílejte článek