Realita, nebo oční klam? Věřící mají jasno. Na nebi se objevil důkaz Boží existence. Nejenom že se mraky rozestoupily. Bůh se mezi nimi procházel. Podívejte se! -
Menu

Realita, nebo oční klam? Věřící mají jasno. Na nebi se objevil důkaz Boží existence. Nejenom že se mraky rozestoupily. Bůh se mezi nimi procházel. Podívejte se!

O existenci Boha vždycky budou existovat rozsáhlé debaty. Existují miliony lidí, kteří v Boha věří, proti nim zase stojí miliony nevěřících, kteří napadají jednotlivá slabá místa v Bibli (či Koránu a jiných svatých písmech), aby dokázali svou pravdu. Pak se ale stane něco, co nelze snadno vysvětlit, a i těm největším odpůrcům víry přechází mráz po zádech. A právě jeden takový moment se podařilo natočit muži, který na Facebooku vystupuje pod přezdívkou Solo Dolo.

Není to jen obyčejná bouřka

Bylo zataženo a oblohu pokrývala těžká mračna. To, co muže upoutalo bylo, místo, kde se mračna jakoby rozestupovala a skrze ně se snažily vykouknout sluneční paprsky. Toto místo vypadalo velice magicky, a proto je muž s přezdívkou Solo Dolo pozoroval. Samotné takové místo, kdy se vytvoří jakoby „díra“ v mracích není nic neobvyklého. Tentokrát se ale stalo něco, co bylo natolik neobvyklé, že to muž musel natočit.

Důkaz boží existence?

V tomto světlém místě se zjevila postava. Zatímco všechny okolní mraky stály, obrys postavy se pohyboval – jakoby postava přecházela zleva doprava. Prosvítající slunce jakoby znázorňovalo každý její pohyb. Neobyčejný sluneční svit a světlé místo mezi mračny odhalily neobyčejnou podívanou, kterou si muž prostě nemohl nechat jen pro sebe. Protože si úkaz natočil, mohl se na něj dívat znovu a znovu – a nevycházel z údivu.

Procházející se Bůh

Pokud máte možnost vidět fotky z tohoto videa, nebude to dostačující. Rozhodně se podívejte na video, garantujeme vám, že se vám udělá husí kůže. Ať už věříte nebo ne, tento úkaz je rozhodně zajímavý a stojí za to jej vidět. Samozřejmě se nemusí jednat o přímý důkaz boží existence, ale jak jinak chcete tento úkaz vysvětlit? Jaký objekt se mohl za clonou z mraků pohybovat?

https://www.youtube.com/watch?v=O0qF9XrYadM

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Otec a jeho dcera nalepili mince na podlahu. To, co…

Když uvidíte začátky projektu, určitě se pomyslíte „je hezké, že otec tráví čas se svou dcerou, ale mohli si najít…
ZAJÍMAVOSTI

Eva Pilarová všechny šokovala. Rozhodla se upřímně promluvit a řekla…

Eva Pilarová je nejenom známou zpěvačkou, ale byla také hlavní účastnicí pohřbu, který měl zesnulý Karel Gott. Je jasné, že…
ZAJÍMAVOSTI

V životě nedělejte tyto chyby při první pomoci, popálenině nebo…

Znáte základy první pomoci? Je to naprosto nezbytná věc, ale přesto by mnoho lidí odpovědělo jen dost nejistě. Jakmile jde…
ZAJÍMAVOSTI

Namočila šálek do misky s vodou a lakem na nehty.…

Většina lidí sice dárky ráda dává a kupuje, nicméně nejtěžší často bývá vůbec přijít na to, co bychom chtěli blízkému…
ZAJÍMAVOSTI

Způsob, jakým překřížíte prsty, ukazuje, jaký druh člověka jste

V klidu se posaďte, sepněte ruce a překřižte prsty. Prohlédněte si své ruce a podívejte se na to, jakou polohu vaše…
ZAJÍMAVOSTI

Tyto škodlivé potraviny jsou pro vaše tělo pohromou v případě,…

Mnoho lidí sice ví, co je pro jeho tělo zdravé, ale už neví, kolik může daných potravin sníst, stejně jako…