Reality show Česko na grilu je propadák! Přiznává Zdeněk Polreich a vysvětluje, kde je podle něho problém!

Zdeněk Pohlreich, známý český kuchař a moderátor, nedávno přiznal, že jeho televizní show „Česko na grilu“ nebyla úspěšná. Ačkoli měla velká očekávání, show se vůbec u diváků nechytla. Pohlreich se k tomuto neúspěchu postavil čelem a vysvětlil, proč si myslí, že se televizní stanici Prima nepodařilo trefit do poptávky diváků. V tomto článku se podíváme na to, co Pohlreich říká o neúspěchu show, jaké jsou jeho názory na současnou nabídku kuchařských pořadů v televizi a co plánuje do budoucna.

View this post on Instagram

A post shared by Česko na grilu (@ceskonagrilu)

Proč to podle Pohlreicha nevyšlo?

Při nedávném křtu nové knihy fotbalisty Petra Švancary se Zdeněk Pohlreich vyjádřil pro Expres.cz k neúspěchu své televizní show „Česko na grilu“. Podle něj se jednalo o „neúspěch samozřejmě“ a dodal, že „vypadá to, že jsme se netrefili do poptávky„. Přestože si myslí, že show byla „hezky a zodpovědně udělaná„, musel přiznat, že „nemá cenu brečet nad cibulí, to se občas stane každému, že nefunguje to, co myslel, že fungovat bude„.

Čtěte také: Zdravotní sestra udělala krásné gesto pro umírající ženu

Pohlreich se odmítl vymlouvat na to, že je na trhu příliš mnoho kuchařských pořadů. „Já si nemyslím, že (kuchařských) pořadů je zbytečně moc. Kdyby se z televize škrtlo tři čtvrtě politiky a nahradilo se to vařením, tak budeme ve finále všichni spokojenější,“ řekl. Podle něj není problém v kvantitě, ale spíše v tom, že diváci chtějí dnes sledovat jiné věci než vaření. „Nakonec se ukázalo, že jeho veličenstvo divák se chce dívat na jiné věci,“ dodal v rozhovoru pro Expres.cz.

Ano, šéfe – další řada oblíbeného pořadu

Zdeněk Pohlreich se ale nevzdává a chystá se na další řadu svého populárního pořadu „Ano, šéfe“. Ten patří k jeho nejvíce sledovaným a úspěšným projektům. Pohlreich v něm vystupuje v roli přísného, ale spravedlivého šéfkuchaře, který hodnotí výkony kuchařů v jednotlivých restauracích.

Pořad „Ano, šéfe“ Pohlreichovi vynesl velkou popularitu a respekt u diváků. Na rozdíl od „Česka na grilu“ se tomuto projektu daří dlouhodobě udržet si vysokou sledovanost. Pohlreich se v něm může naplno projevit jako zkušený a uznávaný profesionál v oboru gastronomie.

Další projekty Zdeňka Pohlreicha

Přestože Zdeněk Pohlreich nedávno prohlašoval, že už nechce do žádné televizní show, nakonec se zapojil do několika nových projektů. Kromě připravované další řady „Ano, šéfe“ má Pohlreich i další plány do budoucna.

Jedním z nich je například projekt „Vaření s Pohlreichem“, který bude zaměřen na výuku vaření a předávání kuchařských dovedností divákům. Pohlreich v něm bude hrát roli zkušeného lektora a kuchaře, který bude předávat své znalosti a tipy široké veřejnosti.

Dále se Pohlreich zapojuje do různých gastronomických a mediálních aktivit, kde může uplatnit své bohaté zkušenosti a odborné znalosti. Ať už se jedná o účast na akcích, psaní kuchařských knih nebo konzultace pro restaurace, Pohlreich zůstává aktivní v oboru, který mu přinesl velkou slávu a respekt.

Zdroj: Expres.cz