David Hampl
25 února, 2019

Oblečení, účes, malování a další věci jsou velice důležité pro naši celkovou vizáž. Bez ohledu na vrozený vzhled, který nám byl dán, je nejdůležitější najít tu správnou kombinaci, jak ho doplnit, aby byl výsledek celkově perfektní. Přesně to ví i lotyšský stylista Konstantin Bogomolov, který je ve svém oboru právoplatně považován za špičku a profesionála. Tento stylista totiž dokáže udělat doslova každou ženu krásnou, ubrat ji mnoho let a přidat na eleganci a jednoduše okouzlujícím vzhledu. A to bez ohledu na postavu nebo věk. Málo která z nás má možnost k němu zavítat, tak se pojďme na jeho práci alespoň podívat. Některými vychytávkami se určitě můžete inspirovat a vyzkoušet si je na sobě.

Snímek číslo 1

U první dámy můžeme vidět, že mnohdy stačí změnit opravdu je drobnosti a budete k nepoznání. Účes s drdolem vyčesaným nahoru, místo volně splývajících vlasů, jen o něco výraznější malování a doplňky spolu s kousky oblečení, které každého na první pohled zaujmou, a je hotovo. Slečně to zajisté slušelo i předtím, ale po změně, kterou Konstantin Bogomolov provedl, je její vzhled doslova ohromující.

Snímek číslo 2

Druhý obrázek je též důkazem, že účes, který vám na první pohled sedne, k tomu vhodný a přitom nenápadný make-up a oblečení, ve kterém budete zářit, je receptem na skvělý styl bez ohledu na věk. Díky práci profesionála můžete vypadat nejen mladší o mnoho let, ale také elegantně a opravdu krásně v každém věku. Podívejte se sami.

Snímek číslo 3

Na dalším obrázku vidíme velice výraznou proměnu. Ano, doopravdy se jedná stále o stejnou paní, jen právě stylista Bogomolov odvedl výbornou práci. Každý, kdo tyto fotografie „předtím a potom“ uvidí, zajisté už uvěří, jaký vliv na náš vizuální věk má ten správný účes a to správné oblečení. Proměna číslo 3 je na sociálních sítích hodnocena jako jedna z nejvýraznějších, zároveň nejpovedenějších a my musíme jen souhlasit.

Snímek číslo 4

Každý má svůj styl, který upřednostňuje, ale pokud se rozhodneme vystoupit z komfortní zóny a celý ho od základu překopat, výsledek může být ohromující. Ostatně, to také ukazuje následující fotografie. Zde z šedé myšky díky profesionální práci stylisty vznikla módní hvězda, které to velmi sluší. Jak vidíte, účes udělá z celkového dojmu opravdu hodně a oblečení dokáže ihned proměnit naši postavu.

Snímek číslo 5

Na další fotce se opět setkáváme s tím, že při posuzování věku hraje dobrý vzhled větší roli, než naše skutečné roky. Nezáleží jen na oblečení, ale i na líčení, které vám může na věku výrazně ubrat. Přidejte povedenou změnu účesu, vhodné doplňky a výsledek je na světě. Tato proměna se zajisté také velmi povedla.

Snímek číslo 6

A máme tu poslední snímek, jež vás zaujme především účesem, který prošel radikální změnou a bezchybně doplnil obličej. Též make-up celou tvář zcela proměnil a postava má po dobře zvoleném oblečení úplně jiný tvar. Všimnout si můžete například úzké sukně nebo výměny kulatého výstřihu za véčkový.

Sdílejte článek