Řekl své ženě, že ji podvádí, protože je tlustá. V rámci pomsty se změnila nad poznání!

Obezita je v dnešní době velmi rozšířená a postihuje čím dál více lidí. Smutné na tom je, že postihuje čím dál více mladých lidí, kteří by rozhodně tlustí být neměli. Mladé tělo by mělo být symbolem zdraví, krásy a síly, a ne špeků a sádla. Samozřejmě, že někteří lidé za to kvůli zdravotním nebo genetickým předpokladům nemohou, nicméně je spousta lidí, kteří si za to mohou sami svým neuváženým životním stylem. Budou vám ovšem tvrdit, že shodit je nemožné. Tato žena potvrzuje, že shodit lze kdykoliv, a pokud k tomu máte správný důvod, lze dosáhnout fantastických výkonů a změn. Podívejte se na níže uvedené fotografie a budete šokováni stejně jako my.

Velikost XXL

Jose Lisseeth otěhotněla a měla za to, že jí právě začíná nejkrásnější období v životě. Její manžel byl ovšem jiného názoru. Žena totiž velmi rychle přibírala na váze, a po narození dítěte, nabralo přibírání velmi extrémní tempo. Velikost jejích šatů byla XXL, což se manželovi přestávalo líbit. Začal se k ní nehezky chovat a neustále jí říkal, aby s tím něco dělala, protože je tlustá. Jí to ovšem trápilo, a proto své problémy paradoxně řešila jídlem. Její jídelníček byl ovšem velmi nezdravý.

Razantní řešení

Jednoho dne ovšem přišel velký zlom. Žena přišla na to, že jí je manžel nevěrný, což ji velmi naštvalo. Do jisté míry to chápala, protože její tloušťka už byla opravdu na hranici. Velmi jí to naštvalo, a proto se rozhodla k poněkud razantnímu kroku. První, co udělala, bylo, že podala žádost o rozvod, protože ji manžel opravdu urazil. To ovšem nebylo jediné řešení. Rozhodla se zhubnout.

Čtěte také: Nechte rozhodnout své srdce: Tito ptáci určí vaši budoucnost

Astronomický pokles váhy

Změnila svůj jídelníček, začala sportovat a její kila šla astronomickým tempem dolů. Podařilo se jí neskutečně shodit a nyní vypadá jako opravdová kočka. Když ji po nějakém čase manžel znovu spatřil, nemohl uvěřit svým očím. Uznal svou velkou chybu, ale už bylo pozdě. Žena už žila svým životem a stala se vzorem pro svou dceru. Když se chce, a je k tomu důvod a touha, všechno jde.