Řekněte NE Nutelle! Je jedno co říkají reklamy, ve skutečnosti se jedná o jed pro celou Vaši rodinu!

Mnoho lidí na světě si neuvědomuje, že na trhu je mnoho GM (geneticky modifikovaného) jídla. Tyto „zdravé“ potraviny jsou podporovány jako zdravé a výživné. Dobře, je čas ukončit tyto lži!

Jedním z těchto „bezpečných a zdravých“ produktů je Nutella. Mnoho lidí si myslí, že Nutella je zdravá a bezpečná potravina, aniž by věděli, že ve skutečnosti obsahuje 4 přísady GMO. To vše je příčinou silného marketingu a reklamy společnosti Nutella. Nezáleží na tom, jestli jsou ostatní přísady zdravé a bezpečné, je více než dost, že jedna složka je GMO. To může a bude mít vážné účinky na zdraví Vaše i Vašich ratolestí.

4 ingredience GMO v Nutelle!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Sója

Možná jste slyšeli, že sója byla po staletí konzumována asijskými civilizacemi a považována za velmi zdravou výživu. Takže hlavní otázkou je: Jak to, že sója je pro lidi nezdravá? No, můžeme Vám na to odpovědět. Sójové boby v Asii jsou pěstovány organicky a konzumují se v malém množství. Ale v západních zemích je to naopak. V západních zemích je produkce sóji zcela GMO, neboť se spotřebovává ve velkém množství. Teď se vrátíme k sóji v Nuttele. Nutella obsahuje velké množství sójového lecitinu a emulgátoru, který má nepříznivé účinky na Vaše zdraví. Mnoho nedávných studií spojilo tuto složku s depresí štítné žlázy, nekontrolovanou obezitou, únavou, pozdní periodou, rakovinou prsu, předčasnou pubertou atd.

Cukr

Cukr v Nutelle je vlastně vyroben z cukrové řepy. Tento cukr není jen levná složka, ale také bohatá na nebezpečné chemikálie, jako jsou pesticidy. Tento cukr není nic jako přírodní cukr, který naše tělo používá pro správnou funkci. Jediná věc, na které skutečně záleží společnosti Nutella, je nízká cena tohoto rafinovaného cukru. Ale skutečnost, že tento rafinovaný cukr je velmi známý neurotoxin, který překračuje bariéru krve a ničí buňky mozku, je zcela ignorován. Nejnovější výzkumy propojily tento rafinovaný cukr s mnoha zdravotními stavy, jako jsou ADD, ADHD, deprese, autismus, migréna a úzkost.

Sušené mléko

Známe všechny reklamy na mléčné výrobky. Obecně jsou spojeny s obrazy krav, které jedí zelenou trávu na obrovských zelených loukách. Ale pravda je úplně jiná. Výrobci Nutella používají kravské mléko, které pochází od krav krmených kukuřicí GMO a vitamínovými doplňky, aby se snížily náklady. Kvalita tohoto mléka je špatná. Jediné, co se snažíme říci, je, že tato mléčná bílá tekutina bez zápachu je vyrobena z mléka v prášku a práškové mléko je bohaté na vysoký cholesterol.

Vanilin

Označení Nutella může říkat, že neexistují žádná umělá barviva. Ale počkejte, štítek neříká, že neexistují žádné nepřirozené příchutě. Ve skutečnosti vanilin, který vložili do Nutelly, pochází z Číny a je to potenciální zdravotní péče, která Vám může přivodit stimulování receptorů ve Vašem mozku a vylučování serotoninu, tzv. Hormonu štěstí. Vanilin má podobné vlastnosti jako cukr. Má neurotoxické vlastnosti, které ničí mozkové buňky.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Opravdu doufáme, že pochopíte riziko, které v sobě Nutella skrývá, a že to může být pro Vás a Vaši rodinu v dlouhodobém horizontu opravdu nebezpečné. Přemýšlejte proto aspoň dvakrát, když příště půjdete kolem Nutelly v supermarketu. Pravda je taková, že existuje řada lepších a zdravějších potravin, které mohou u Vás nalézt domov!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!