Richard Genzer se ukázal s holou hlavou! Prý vypadá jako „Dáda z Návštěvníků!“ Co ho k tomu vedlo?

Český bavič a moderátor Richard Genzer (57) nedávno překvapil své fanoušky, když se na sociálních sítích ukázal bez své pověstné kudrnaté kštice. Tento nový vzhled vyvolal mezi jeho obdivovateli pobavené reakce, které srovnávaly Genzera s ikonickou postavou Dády z kultovního seriálu Návštěvníci. Zdá se, že tato radikální proměna byla součástí natáčení nové reklamní kampaně, ve které se Genzer objevuje společně s dalšími známými českými osobnostmi.

Holá hlava Richarda Genzera

Během natáčení reklamního spotu pro podporu české fotbalové reprezentace maskéři Genzera připravili o jeho charakteristický kudrnatý účes a vytvořili mu „pleš“. Sám bavič se k této změně postavil s humorem a svým typickým komediálním stylem vtipně komentoval svůj nový vzhled. „Dobrý den, já bych vám chtěl udělat takovou nabídku, mám inzerát – prodám hřeben a fén, tak se ozvěte, kdybyste to potřebovali, děkuju,“ řekl Genzer s holou hlavou.

View this post on Instagram

A post shared by Richard Genzer (@richardgenzer)

Reakce fanoušků na nový vzhled

Fanoušci rychle zareagovali na jeho nečekanou změnu účesu a mnozí z nich ji srovnávali s charakteristickým vzhledem Dády, postavy z kultovního seriálu Návštěvníci. „Vypadáš jak Dáda Patrasová z Návštěvníků,“ napsal jeden z komentujících. Další fanoušek žertoval: „Chvíli jsem si myslel, že jste sekal trávník a z neznámých důvodů vás ta sekačka přejela. Nevím co to znamená, ale určitě skvělej střih – změna je prostě život.

Genzer a Suchánek v reklamní kampani

Reklamní spot, ve kterém se Genzer objevuje bez vlasů, je koláží vtipných scének na fotbalovém trávníku nebo v zázemí stadionu. Genzer a jeho kolega Michal Suchánek v něm vystupují v rolích kustodů a pomocníků národního týmu, kteří hráčům pomáhají, hecují a motivují je. Režie se ujal populární herec a režisér Jakub Kohák.

View this post on Instagram

A post shared by Richard Genzer (@richardgenzer)

Kariéra

Richard Genzer je jedním z nejznámějších a nejúspěšnějších českých bavičů a moderátorů. Proslavil se především díky svému působení v zábavných pořadech, jako jsou Partička nebo Tvoje tvář má známý hlas. Kromě úspěšné kariéry ve světě zábavy, je Richard Genzer také známý svým aktivním přístupem k životu. Pravidelně se věnuje sportu a zdravému životnímu stylu. Genzer je ženatý a má dvě děti, se kterými sdílí svou radost ze života.

Další plány

I přes své již dlouholeté působení v zábavním průmyslu, hledá stále nové výzvy a příležitosti k rozvoji své kariéry. Fanoušci se tak mohou těšit na další kreativní a zábavné projekty, ve kterých se bude Genzer angažovat.

Zdroj: Blesk.cz