Řidička ohrozila motorkáře, ten se jí originálně pomstil

Většina z nás už někdy měla tu smůlu, že se ocitla v dopraví situaci, kdy vlivem chování jiného řidiče nebylo daleko k autonehodě. Někteří řidiči jezdí trhaně, nepředvídatelně až agresivně, někdy mají a absurdní styl jízdy a naprosto nedodržují pravidla silničního provozu. Velkým nešvarem je nesledování okolního provozu a nepoužívání signálů ani vlastních zrcátek.

Video z pohledu první osoby

Na jednom videu můžeme vidět podobnou situaci. Video natočil motorkář na kameru na helmě, takže celou situaci vidíme z pohledu první osoby. Jelikož jsou motorkáři nejvíce ohroženými účastníky silničního provozu, je nezbytné, aby jezdili co nejvíc opatrně. Pokud se třeba i ne jejich vinou dostanou do dopravní nehody, nezřídka vyváznou s těžkým poraněním.

Tento motorkář si ale pro řidičku, kvůli které málem naboural, přichystal pořádné překvapení. Video vidělo již více než pět milionů lidí a naprostá většina s jeho postupem souhlasí, protože chování řidičky bylo velmi nebezpečné a bezohledné. Pokud by motorkář nezareagoval tak pohotově, mohlo dojít k nehodě s vážnými důsledky.

Čtěte také: Žena přemýšlela nad rozvodem, dokud neviděla jedno video s manželem

Jak to probíhalo?

Celé video začíná zcela nenápadně – motorkář jede klidně mezi jinými vozidly zařazený ve svém pruhu. Po pravém boku má kamion, který se při zužování silnice do motorkářova pruhu předpisově a s předstihem zařazuje, aniž by někoho ohrožoval. To se ale nedá říct o řidičce, která jela hned za kamionem. Ta totiž do levého pruhu odbočila hned za kamionem a vytlačila tak jedoucího motorkáře až téměř za středový pruh, jako by ho vůbec neviděla.

Motorkář si s ženou vyměnil pár ostrých slov, než pokračovali v cestě. Jenže po pár metrech zahlédl motorkář policejní auto a rozhodl se využít příležitosti. Dal policistům signál, že má problém, ve stručnosti jim popsal, co se stalo, a všichni se ihned rozjeli za řidičkou. Následně už z kamerového záznamu nebylo těžké poznat, kdo je v situaci na vině.

Zdroj: tudnodkell.info