David Hampl
29 ledna, 2020

Máte doma zvířecího miláčka, který občas umí předvést zajímavé kousky, u kterých se baví celá rodina? Jsou jeho reakce opravdu k popukání nebo jsou zvláštní až tak, že nad nimi kroutíte hlavou? V každém případě se vyplatí tyto reakce zaznamenávat, neboť se díky nim můžete proslavit třeba na internetu. Ve skutečnosti se proslaví především zvířecí miláček, nicméně vy budete tím, kdo to světu zprostředkuje. Podívejte se na toto video, ve kterém majitel pejska posílá na kutě. Právě reakce malého psa šokovala celý internetový svět.

I pejsci musí spát

Malí psi, ale i dospělí psi, se někdy dokáží chovat úplně jako malé děti. Umí být roztomilí, ale zároveň pěkně nepříjemní a otravní, protože neradi poslechnou váš rozkaz. Máte s tím zkušenosti? Poslouchají vás vaši domácí mazlíčci na slovo nebo s nimi máte velké trápení? Jasně, pejsci nejsou lidé, takže si denní režim řídí sami, nicméně občas je potřeba je upozornit na dobu spánku. Taková kočka by vám dala košem, neboť ta si rozhodně nenechá nic namluvit a v klidu vás pošle do háje. U psů je to ovšem jiné.

Nechce se mu spát

V tomto případě posílá majitel svého malého psa spát. Je totiž nejvyšší čas, aby si zvířátko odpočinulo a nabralo síly na další den. Čeká jej jistě velmi náročný den plný aktivit a radostí, které by si rozhodně neměl nechat ujít. Pejsek má ovšem pocit, že stále může zažít v tomto dni mnoho zajímavého. Z toho důvodu příkazy svého pána neposlouchá a odmítá jít spát. I přes to, že mu majitel svá slova opakuje několikrát za sebou, pejsek je stále aktivní a nejde s ním nic dělat. Nakonec se majitel uchýlí k zajímavé metodě, kterou můžete sami vyzkoušet.

Lest prokouknuta

Pejsek stále ne a ne spát. Majitel proto zavře oči, aby to vypadalo, že jde sám spát, v domnění, že se pejsek uklidní a třeba rychleji usne. Samozřejmě na něj pomrkává, aby zjistil, zda se mu tato lest podařila. Pejsek je ovšem velmi inteligentní, neboť lest svého pána prokoukne. Stále je velmi aktivní a chce si hrát, dokonce i když už majitel chce spát. Podívejte se sami a přesvědčte se na vlastní oči. Nezapomeňte video sdílet.

Sdílejte článek