Rodiče pózují s novorozenými dětmi. Co je tam neobvyklého?

Na první pohled vypadá fotka jako průměrná rodinná fotka, kde jsou kromě hrdých rodičů také dvě malá děvčata, Lilly (5) a Josey (2). Rodina Nelsonů však počala další dítě a matka na fotografii je již těhotná. Mladý muž přitom vypadá velmi šťastně s ultrazvukem v ruce a jeho druhá ruka prozrazuje vše ostatní. Čekají trojčata. Tato obrovská zpráva zasáhla a překvapila nejen je, ale také zbytek jejich rodiny, která jim ihned vyrazila na pomoc, protože tu s trojčaty rozhodně potřebujete.

Lehce nechtěné a neočekávané těhotenství

Ve skutečnosti tento pár už měl dvě malé dcery a žádné další děti už nechtěl. Poté, co jim lékař řekl radostnou zprávu, museli se s tím smířit. Přestože neplánovala další dítě, matka otěhotněla potřetí a tentokrát měla v lůně tři děti. Bylo to obrovské překvapení pro celou rodinu. Amber a Levi věděli, že budou potřebovat veškerou svou sílu a finanční pomoc, která jen byla k dispozici.

Porod neproběhl dle očekávání

Rodinní přátelé a příbuzní uspořádali fundraisingovou kampaň na pokrytí léčebných výloh. Trojčata se nakonec narodila císařským řezem, který se neobešel bez komplikací. Amber ztratila hodně krve a lékaři bojovali o život matky i dětí. Mladá žena bojovala jako lev. Po transfuzi krve a resuscitaci se stav matky opět ustálil. Na světě není nic, co by rádi drželi ve svých rukou, než jejich trojčata.

Čtěte také: Tragický příběh mladého chlapce, kterého posměch dohnal až sebevraždě

Výjimeční a naprosto dokonalí

Lékaři byli ohromeni, když viděli hlavy tří malých dětí na ultrazvuku. Předpokládalo se, že nahrávání šlo špatně, protože to nebyl každodenní pohled. Tři malí, jako hrášek v pochvě, leželi blízko sebe v lůně. Je to absolutní biologická rarita se šancí 1 ku 200 000 000, aby se to stalo. Je pravděpodobné, že někdo vyhraji v loterii, než že se stane tohle. Všem třem dětem se daří dobře a sourozenci jsou i nyní stejně nerozluční, jako když spolu byli v lůně.