Rodiče se dozvěděli smutnou šokující zprávu. S malou holčičkou se už všichni rozloučili, ale pak se stalo něco neuvěřitelného. Rodiče čekal druhý velký šok

Život nám občas přichystá rány, na které nejsme vůbec připraveni. Můžeme si říkat, že nás nic strašného nemůže nikdy potkat, ale realita je poněkud jiná. Ať už se zdá, že některé věci jsou opravdu tragédií, vždy si z toho můžeme něco odnést a poučit se. Nic se neděje jen tak a všechno má svůj důvod. Z toho důvodu je nutné věřit, že život to s námi myslí vždy dobře. Někdy je to ovšem však velmi náročné, zejména chce-li nám vzít to, co je nám nejdražší, naše malé děťátko. V takových chvílích je rodič úplně na dně, což nikomu samozřejmě nepřejeme. Bohužel se takové případy stávají a toto je jeden z nich.

7 dní k rozhodnutí

Trvalo celých sedm dní, než lékaři v nemocnici museli učinit velmi zásadní rozhodnutí. Toto rozhodnutí mělo změnit životy členů jedné rodiny a jeden život zničit. Podle lékařů už totiž neexistovala žádná naděje na záchranu a odpojení od přístrojů bylo jedinou možností, jak ukončit trápení. Všichni se tedy museli uchýlit k bolestivému rozhodnutí a rozloučit se. Na tyto chvíle nikdo z nich nikdy nezapomene.

Smutná zpráva pro rodiče

O čem je vůbec řeč? O malé 18měsíční holčičce, která onemocněla latentním genetickým onemocněním. Dlouho se léčila a byla napojena na přístroje v nemocnici, které ji udržovaly naživu. Po nějaké době ovšem měli lékaři pro rodiče velmi smutnou zprávu. Malá holčička nemá žádnou šanci na přežití.

Čtěte také: Na první pohled nic zvláštního. Tento recept ale mojí rodině připravuji aspoň jednou týdně, protože ho všichni zbožňují!

Bojovala dlouho

S nemocí holčička bojovala přes 6 měsíců, a poté byla hospitalizována na nemocničním lůžku pro náhlou nevolnost. Podle rodičů se jí přestaly pohybovat nohy a nemohlo se hýbat. Ještě v tentýž den byla zavezena do nemocnice a lékaři ji ihned dali na jednotku intenzivní péče. Byla jí diagnostikována závažná nemoc, která postihuje jednoho ze 60 tisíc novorozenců.

Zázrak po pár minutách

Po 7 dnech léčení byli lékaři bezmocní a museli rodičům sdělit, že neexistuje žádná šance na přežití jejich malé dcery. Rodiče se zhroutili, nicméně se chtěli s holčičkou rozloučit. Těsně před odpojením ji políbili naposledy na čelo a popřáli šťastnou cestu. O několik minut se stal zázrak. Holčička začala kopat a plakat. Její tělo začalo na poslední chvíli bojovat s nemocí a její stav se zlepšil. Nyní je žije krásný život a rodině dala nejkrásnější dárek na světě. Byla totiž zrovna doba Vánoc.