David Hampl
22 května, 2019

Jayson Newlun byl rodinným přítelem, který nevykazoval jakékoliv známky problémového jednání. Bylo mu 26 let a často trávil čas jak s oběma rodiči malé dívenky, tak i s ní samotnou, které se věnoval a hrál si s ní. Vypadal, že je na něho spoleh a tak se oba rodiče rozhodli, že nechají svou dcerku chvíli pohlídat právě jím. Měli v něj plnou důvěru a nic nenasvědčovalo tomu, že tento muž není tím, za koho se vydává. O to šokující bylo pro oba rodiče následné odhalení.

Dali mu malou dcerku na hlídání

Jayson Newlun hlídal jejich dceru v jejich domě, jelikož si rodiče potřebovali vyrazit něco zařídit a u dané věci museli být společně. Muži plně důvěřovali a ani nepomysleli na to, že by udělal něco zlého a špatného. Odešli z domu a nemysleli na to, že by jejich dcera byla v nebezpečí. Rodinného přítele dobře znali a tak byly veškeré obavy pryč.

Zapomněli si dokument a museli se pro něho vrátit

Rodina odjela a jejich přítel si myslel, že se vrátí zhruba za domluvenou hodinu. K tomu ale nedošlo, jelikož si manželé doma zapomněli jeden důležitý dokument. Pro něho se po pár minutách vrátili. Vešli do domu a kromě dokumentu se chtěli ještě podívat na dceru, zda je s ní vše v pořádku a zda spí. To, co však v jejím pokoji uvidělo, to je šokovalo.

Muž stál nad postýlkou a měl sundané kalhoty

Vstoupili do dětského pokoje a nemohli uvěřit vlastním očím. Nad postýlkou jejich dcerky stál jejich kamarád, měl sundané kalhoty a masturboval. Jejich dcerka byla v postýlce svlečená a muž si vše natáčel na svůj mobilní telefon. V tu chvíli se maminka malé holčičky zmohla jenom na výkřik, stála na místě a nedokázala pochopit, proč se to děje. To její manžel neváhal a konal.

Otec muže ihned odstrčil a využil své síly

Muže nejenom okamžitě odstrčil od postýlky své dcery. Neváhal a ihned zapojil své ruce. Tedy své pěsti. Po tom, co viděl se nedokázal kontrolovat. Udělal to, co by v dané situaci patrně každý otec. Začal ho mlátit hlava nehlava až do chvíle, kdy bylo jasné, že se nezmůže na jakýkoliv odpor. Mezi tím žena odnášela dcerku pryč a volala policii.

Muž byl okamžitě zadržen

Když policie přijela, ihned muže zatkla. Na první pohled bylo vidět, že je pořádně zřízený. To ale policie nijak neřešila a vše přešla, jelikož nechtěla zcela správně uvažujícímu otci způsobit problémy spojené s napadením. Bokem mu řekla, že jednal správně a dal mu, co si zasloužil – kdyby oni nebyli v uniformě, udělají to samé.

V poslední chvíli, když byl muž odváděn, za ním přiběhla malé holčičky. Dala mu facku a řekla, že doufá že dostane spravedlivý a pokud možno nejvyšší trest. To co muž odpověděl ji šokovalo. Sklonil hlavu a řekl, že si ho zaslouží. A že doufá, že bude opravdu odpovídající, jelikož co udělal je špatné.

Sdílejte článek