Rodina tohoto páru se rozrostla o 8 dětí během jediného roku! Jak je to možné?

Příchod dítěte na svět je vždy úžasným momentem v životě milujících rodičů. Maxine a Jake Youngovi vždy chtěli mít velkou rodinu. Bohužel bojovali s neplodností a početí se pro ně stalo noční můrou. Nikdy si nemysleli, že by jednoho dne mohli mít doma 9 dětí! Již po svatbě uvažovali o adopci, protože chtěli dát domov dětem, které to potřebovaly. A to se jim nakonec vyplnilo.

https://pl.newsner.com/

Čtyři sourozenci potřebovali nutně rodinu

Manželé se registrovali a požádali o adopci. Prošli všemi formalitami a čekali. O měsíc později se jim ozvaly úřady, že pro ně mají děti. Jednalo se ale o 4 sourozence ve věku 4 roky, 2 roky, 11 měsíců a nakonec se k nim přidala i novorozená sestra. Pro rodiče to nebylo jednoduché. Každé dítě bylo jiné a museli u nich bojovat s autismem, traumaty a mnoha dalšími problémy.

https://pl.newsner.com/

Mezitím se jim podařilo počít vlastního syna, který se narodil v říjnu 2018 a dostal jméno Henry. Rodina podle nich již v tuto chvíli byla kompletní.

Čtěte také: Muž pil 12 piv denně. Když se rozhodl přestat, nastala obrovská změna v jeho životě

Pár týdnů po dokončení procesu adopce si ale Maxine všimla, že se s jejím tělem děje něco zvláštního. Na těhotenství nemyslela, protože si myslela, že to bez umělého oplodnění není možné, ale byla skutečně těhotná!

https://pl.newsner.com/

Další 4 děti do velké rodiny

Během těhotenství se manželé dozvěděli, že budou mít čtyřčata. To byl v první chvíli velký šok, ale nakonec byl pár velmi šťastný. Na konci července se Maxine narodily 4 krásné děti. Dostali jména Silas Ledger, Theo Alexander, Beck Killian a Cecilia Hudson. První okamžik, kdy viděli své děti, byl pro pár nepopsatelný. Okamžitě zapomněli na všechny starosti a jejich srdce byla plná lásky.

Všichni byli v pořádku a i dnes se jim daří velmi dobře. Jejich cestu sleduje mnoho lidí na Instagramu. Tito stateční rodiče nyní pečují celkem o 9 dětí, což je pro většinu z nás nepředstavitelné. Navíc jsou všechny děti velmi malé, což jejich situaci jistě komplikuje. Díky lásce a své rodině se zaručeně všechno zvládnou a budou všichni velmi šťastná, obrovská rodina.

Zdroj: pl.newsner.com