Rok 2022 bude bouřlivý: Velký horoskop pro všechna znamení odhalí více!

Do konce roku zbývá několik málo dní, které provází shon v souvislosti s plněním posledních úkolů v práci a přípravou domácnosti na oslavu vánočních svátků a Silvestra. A co očekávat od toho příštího? Na co se těšit a při jakých příležitostech je nutná obezřetnost? Velký horoskop pro rok 2022 prozradí více!

Beran (21. března – 20. dubna)

Berany čeká bouřlivý rok 2022 plný změn. Těžko se najde oblast jejich života, která nebude zasažená radikálním zvratem. Berani by si navíc měli ujasnit také to, co v životě chtějí a skoncovat s tím, co vyčpělo nebo nemá šanci na úspěch, protože je pak čeká něco nového. Začátek roku ale může začít rozpačitě nebo dokonce s určitým napětím. Vlivem velkého vyčerpání nebo přepracování může docházet ke konfliktům v rodině i v práci, projeví se to také na zdraví. Beraní temperament nelze zkrotit, ale i tak je na místě uvážlivá komunikace v partnerských vztazích, protože se vše může obrátit proti jim samotným. Jaro k tomu přinese novou lásku, která vzejde z přátelství. Ale je nutné na to jít opatrně, aby si druhá strana nevysvětlovala náznaky jinak a nevznikaly nepříjemné situace.

Býk (21. dubna – 20. května)

Býky čeká jeden z nejlepších roků všech dob, kdy mohou díky ideální konstelaci hvězd dosáhnout úspěchů v takřka všech oblastech života. Ostatním bude připadat, že se snad jejich potíže řeší sami a budou jim závidět jejich vítězství na pracovním poli i v osobním životě. Navíc jim bude přáno, dosáhnou uznání od ostatních i vedoucích. Vše má jen jednu podmínku, že Býci nebudou tlačit lidově řečeno na pilu a budou trpěliví, což je u nich sice potíž, ale přinese to kýžené ovoce. Léto současně slibuje výlet nebo nečekané dobrodružství, do kterého by měli jít Býci po hlavě. Na podzim by naopak měli čas Býci trávit rekonstrukcí svého bytu a vyhýbat se nezdravým potravinám nebo jídlu ve spěchu, protože jsou náchylní k trávicím obtížím. O finance se Býci bát nemusí, směle mohou investovat, výsledky se dostaví na konci roku!

Čtěte také: Buddhistická mudra: Tyto cviky Vám do života přinesou zdraví, dobrou karmu a harmonii. Stačí, když spojíte své prsty a …

Blíženci (21. května – 21. června)

Blížence čeká rok prodchnutý nervozitou, změny se dotknou celého jejich života – domova, rodiny i práce. A přestože Blíženci bývají veselí a často lehkovážní, tento rok pro ně bude důležitý a budou více přemýšlet. Dokonce jim mohou změny přivodit zdravotní obtíže. Blíženci by si měli udělat inventuru vlastního života a začít tvrdě pracovat pro dosažení vytoužených výsledků. Začátek roku ale začne příjemně, a dokonce se nabídne dobrodružství v podobě cesty, při které lze získat cenné zkušenosti. Blíženci by se měli také věnovat sami sobě, meditovat a udržovat svou mysl svěží, aby nezačali strádat i po fyzické stránce. Jaro může přinést i jisté vnitřní napětí při řešení nesrovnalostí v práci nebo potížích doma, ale stačí si důkladně promluvit a problém se snadno vyřeší. Léto naopak připraví Blížencům překvapení v podobě lásky. Při odvaze řešit problémy bude pro Blížence rok 2022 velmi úspěšný.

Rak (22. června – 22. července)

Rok 2022 může být pro Raky velmi zdařilým, ale chce to trpělivost a umět se rozhodnout ve správné chvíli. Může se to zdát těžké, ale stačí si dobře promyslet veškerá pro a proti. Rozhodnout bude dokonce jednodušší, než to zpočátku vypadá. Na začátku roku může dojít k potížím ve vztahu, hrozí flirtování i nevěra, což nutně přinese vášnivou odezvu. Raci by se měli více zajímat o pocity svého protějšku, aby se situace urovnala. Nezadaným může rok 2022 přinést lásku. Jaro přinese nové možnosti cestování, léto naopak lásku a podzim není nejlepší čas na koupi nemovitosti nebo rekonstrukci té stávající. Na konci roku se Raci musí připravit, že je budou potřebovat ostatní členové rodiny kvůli nemoci a nemá smysl se rozčilovat nebo hádat.

Lev (23. července – 22. srpna)

Na Lvi čeká v roce 2022 velké rozhodnutí, může se jednat o vztah, který čeká největší zkouška a je nutné se rozhodnout pro společnou budoucnost nebo se rozejít. Lvi také vyřeší dlouholetý spor, který je trápí, ale nyní budou moci převzít kontrolu a úspěšně rozhodnout. Na začátku roku čekají Lvi těžkosti v práci, ale není nutné se jich obávat, protože je úspěšně překonají jako obdobné výzvy v minulosti. Na jaře si musí dát Lvi pozor na finance, aby špatnou investicí nedošlo ke ztrátě. Vyplatí se riskovat jen v případě práce a možnosti služební cesty do zahraničí. Pracovní těžkosti však nesmí přerůst ve fyzické obtíže, které by se mohly objevit v létě. To by se šéfům moc nelíbilo! V létě pozor na nevyžádané rady, na podzim zase na neuvážlivá rozhodnutí. Koncem roku si musí Lvi dávat pozor na to, co řeknou a měli by raději vždy počítat do deseti, než se tak stane!

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny může v roce 2022 přepadávat trudnomyslnost, mohou být depresivnější a některé záležitosti se mohou zdát beznadějné. Světlo na konci tunelu může být totiž ještě za zatáčkou, ale čas vše vyřeší. Je jasné, že Panny budou vážné a budou chtít řešit vše zodpovědně. Ostatním tak Panny mohou připadat smutné, zamyšlené nebo dokonce nešťastné. Začátek roku bude pro Panny plný energie a pustí se s vervou do nových plánů, investice se navíc velmi vyplatí. Jaro pak čeká na nezadané s láskou, léto bude zaslíbené cestování. Panny zažijí mnohá dobrodružství, získají uznání i v práci, ale měly by myslet na odpočinek a dobití baterek. Podzim přinese zvrat v lásce, konec roku zase možnost vycestovat. Ale pozor na finance a zbytečné výdaje! Konec roku může přinést zúčtování v rodinných křivdách, tím spíše při péči o staré a nemohoucí rodiče. Panny by měly k tomu více odpočívat a meditovat.

Váhy (23. září – 22. října)

Velké zúčtování čeká na Váhy v rodinách v roce 2022 a je jen na nich, jakým směrem se debata povede. Váhy by se neměly bát změn, přinese jim to pokoj v duši. Lpět na starých pořádcích navíc nepřináší nic dobrého. Raději, než stěhování by měly Váhy volit rekonstrukci, ideálně na jaře nebo na podzim. Pozor na spory a velké konfrontace v rodině na začátku roku. Váhy budou řešit v průběhu roku i potíže s dětmi, zapomínat by neměly na radost a nenimrat se neustále jen ve školních výsledcích. Co takhle vyrážet s dětmi na výlety a fotit je při různých dobrodružstvích? V létě se mohou Váhy těšit na ocenění za svou práci. Podzim vlije novou energii do žil. Zima přinese možnost dobré investice a zapomenout by Váhy neměly na své přátele a koníčky!

Štír (23. října – 21. listopadu)

Rok 2022 může být pro Štíry těžký, protože nechtějí vyřešit některé záležitosti hned a jejich řešení je v nedohlednu, což je může tížit. Důležité je nepřeceňovat vlastní schopnosti, ale také ostatních nebo svého vozu! Začátek roku přinese Štírům těžkosti s rodiči nebo v rodině, ale moudřejší je ustoupit a nesnažit se vnutit ostatním svůj názor. Je dobré počkat několik měsíců a situace se zklidní. Štíři zažijí na jaře osobní zázrak, v létě se jim bude dařit v milostné sféře, život je přece krátký a potěšení nečeká! Podzim bude přát odvážným, které čekají neskutečné zážitky. Štíři by neměli kupovat v roce 2022 žádnou nemovitost, protože jim přinese více problémů než radosti. Konec roku může přinést napětí v práci, ale není dobré tlačit na rozhodnutí, i když je správné. Poté čeká na Štíry zasloužený relax na horách nebo na exotické pláži.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

V posledních letech se Střelcům nedaří, ale rok 2022 ukončí všechna trápení a budou se moci zase volně nadechnout. Nový začátek bude spojený s pokorou a naskytne se jim příležitost k seberealizaci. Právě začátek roku umožní nečekané dobrodružství, ale je nutné jít štěstí naproti. Jaro může doprovázet nepříjemnosti v práci nebo doma, ale pomůže odborník nebo rada přítele. V létě zasáhne do osudu milostný románek nebo nevěra, což silně prověří partnerský vztah. Podzim je ve znamení opatrnosti, na rozhodnutí by si měli Střelci nechat více času. Konec roku umožní ujasnit si priority a nepřijímat bezmyšlenkovitě názory jiných. Naštěstí jsou Střelci po celý rok pod ochranou Jupitera, přinese jim proto i štěstí.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Rok 2022 bude pro Kozorohy čas změn, nemusí se jich však obávat v osobním životě ani tom pracovním, protože vše dobře dopadne. Navíc čas pracuje v jejich prospěch, některé problémy se proto vyřeší samy, i když se to zpočátku zdá nemožné. Začátek roku bude pro Kozorohy hektický a bude přát inovacím. Jaro je pak ve znamení nečekaných tuzemských i zahraničních výjezdů s mnoha dobrodružstvími. V létě mohou Kozorozi očekávat lásku, podzim otestuje jejich trpělivost v souvislosti s rodinou a je vhodné zachovat klid. Na konci roku mohou Kozorozi zažít změny v práci, ze kterých vyjdou jako vítězové.

Vodnář (21. ledna – 19. února)

Vodnáři pocítí během roku 2022 mnoho šťastných okamžiků, je však nutné je přijímat s pokorou a sdílet je s ostatními, je dobré vzpomenout i na obdarování ostatních nebo charitu. Vodnáři by také měli více dbát na životosprávu a neoddávat se alkoholu, mohlo by to špatně dopadnout. Vhodnější jsou bylinkové čaje, které upraví trávení. Začátek roku bude provázet melancholie a změny nálad, Vodnáři by proto měli více spát a poslouchat uklidňující hudbu. Jaro nepřeje půjčkám, léto hrozí rozchodem, je nutné si uvědomit vlastní city a promluvit si o nich s protějškem. Na cestování je podzim nejlepším časem, zima bude přát milostným avantýrám, ale nic se nesmí přehánět!

Ryby (20. února – 21. března)

Mělo to všechno v posledních letech smysl? Ryby tápají, ale rok 2022 ukáže, že většina rozhodnutí v práci i v osobním životě se děla pro jasný účel. Ruku v ruce s tím přijde životní změna, která by neměla být Rybami odmítána. Rok začne pro Ryby náročným obdobím, kdy budou potřebovat nabrat síly při aktivním odpočinku během víkendu. Jaro bude Rybám přát v lásce. Mohou se dokonce znovu zamilovat do svého dlouholetého protějšku. Léto přeje cestování, ale Ryby by měly zvážit pojištění zavazadel. Podzim bude ve znamení napjatých vztahů, může dojít i k rozchodu. Zima naopak láká na poznávání cizích zemí i setkávání s přáteli. Šťastnější bude pro Ryby druhá polovina roku.