POZOR: Pomocí této starodávné techniky můžete překonat svou úzkost za dvě minuty!

Nacházíme se v těžké a náročné době, kdy to spousta z nás nemá lehké. Venku zuří pandemie, a kvůli uvalené celostátní karanténě, nesmíme až na výjimečné případy vycházet z domu. Někteří lidé nesmí vycházet vůbec, což se může projevit také na jejich psychice. Úzkost a deprese jsou v tomto případě velmi aktuální, a mnoho lidí k nim velmi snadno inklinují. Představte si, že jste nucení být celé dny zavření doma mezi čtyřmi zdmi. Pro některé to musí být velmi skličující, takže úzkost je hned na světě. Pokud z toho nechceme opravdu zblbnout a nechat se úzkostí či depresí ochromit, musíme se umět proti tomu bránit. Následující cvičení je skvělým řešením, které můžete používat také preventivně.

Úzkost jako nemoc

Úzkost a mnoho dalších psychických problémů jsou v dnešní době velmi častým jevem u mnoha lidí. Především za oceánem trpí těmito poruchami více jak 40 milionů lidí, kteří vyhledávají odbornou pomoc. Jde ovšem o problém globální, takže se to klidně může týkat i vás. Abyste nemuseli neustále docházet na terapie k lékaři, pojďte si o tom něco zjistit a přiučit se, jak se úzkosti zbavit.

Druhy úzkostí a poruch

Existuje několik druhů úzkostí a psychických poruch. Mezi nejznámější patří: generalizovaná úzkostná porucha, která je charakteristická pocitem nejhorších možných situací a scénářů. Velmi významnou je obsedantně-kompulzivní porucha, při které nelze ovládat své myšlenky a chování. Člověk stále opakuje dokola stejné věci, ze kterých se nakonec dostává do úzkosti. Posttraumatický stresová porucha vzniká ze špatných životních zkušeností, například z autonehody nebo znásilnění v ranném dětství.

Čtěte také: Lékaři doporučují úžasné léčivé síly černé ředkvičky. Ale dejte si extrémní pozor na tuto věc!

Dvě minuty ke koncentraci

Příznaky úzkosti jsou následující: bušení srdce, pocení, třes, dušnost, bolesti na hrudi, nevolnost, křeče, závratě, zimnice, ztráta kontroly a neschopnost ovládat své pocity. Stejně tak pocit nedostatku kyslíku. Pokud máte tyto příznaky pravidelně, vyzkoušejte metodu, která je představena v přiloženém videu. Zabere vám dvě minuty a výrazně zlepší vaší koncentraci, čímž rychleji získáte zpět kontrolu nad svým tělem i myslí. Techniku je možné aplikovat kdykoliv a kdekoliv, a zvládne ji každý.