Roman Štolpa ze seriálu Rodinná pouta otevřeně promluvil o svých démonech, dceři i seriálu!

Roman Štolpa je talentovaným a uznávaným českým hercem, který se proslavil svou rolí ve známém televizním seriálu „Rodinná pouta“. Jeho přirozený talent, charisma a schopnost se vcítit do různých rolí ho činí osobností českého hereckého světa. Nicméně, za jeho úspěchem se skrývají i některé temné stíny, které ovlivnily jeho kariéru i soukromý život.

View this post on Instagram

A post shared by Roman Štolpa (@romanstolpaofficial)

Alkohol a boj se závislostí

Jedním z největších výzev, kterým Roman Štolpa čelil, byla jeho dlouhodobá závislost na alkoholu. Ve svém otevřeném rozhovoru přiznal, že se s touto závislostí potýkal po mnoho let. Bylo to období, kdy se jeho kariéra začala zpomalovat a jeho osobní život se začal rozpadat.

Čtěte také: Dojemné setkání služebního psa a psovoda po 3 letech

Alkohol byl mou útěchou, ale zároveň to byl můj nejhorší nepřítel. Ztratil jsem kontrolu a zranil jsem lidi kolem sebe. Byl to nejtěžší boj mého života,“ řekl Štolpa.

Nicméně, s podporou své rodiny a přátel a díky odborné pomoci se Roman Štolpa rozhodl bojovat proti své závislosti. Zanechal pití alkoholu a podstoupil léčbu, která mu pomohla získat kontrolu nad svým životem. Dnes je Štolpa již několik let střízlivý a s hrdostí se dívá na svůj úspěch v překonání této obtížné životní fáze.

Nemanželská dcera a otcovská role

Také se otevřeně zmínil o své nemanželské dceři. Poté, co se dozvěděl o jejím narození se rozhodl přijmout plnou zodpovědnost a být tu pro ni. I přes to, že se s matkou dítěte rozešel, snaží se být skvělým otcem a poskytuje své dceři veškerou podporu a lásku, kterou potřebuje.

Mít dítě je neuvěřitelný dar a jsem vděčný za to, že jsem se stal otcem. Moje dcera je mou největší radostí a motivací,“ řekl Štolpa s úsměvem.

Roman Štolpa se také snaží udržovat dobrý vztah se svou bývalou partnerkou a společně se snaží zabezpečit nejlepší možný život pro svou dceru.

Seriál rodinná pouta

Pro fanoušky českého televizního seriálu „Rodinná pouta“ je Roman Štolpa známou postavou. Jeho výkon v roli otce a manžela získal srdce diváků a stal se jednou z nejpopulárnějších postav seriálu.

Seriál „Rodinná pouta“ sleduje příběh rodiny, která se potýká s různými životními výzvami a konflikty. Roman Štolpa ztvárnil postavu Františka, který se snaží udržet rodinu pohromadě a řešit různé problémy, které se vyskytují v jejich každodenním životě.

Byla to pro mě velká čest a výzva zahrát roli Františka v seriálu Rodinná pouta. Byl to skvělý tým a společně jsme vytvořili něco, na co jsme opravdu pyšní,“ řekl Štolpa.

Seriál získal velkou popularitu a stal se jedním z nejsledovanějších českých televizních pořadů. Roman Štolpa svou vynikající hereckou prací přispěl k úspěchu seriálu a stal se oblíbenou tváří českého televizního dramatu.

Další projekty

Po úspěchu v seriálu „Rodinná pouta“ se Roman Štolpa rozhodl více zaměřit na filmovou tvorbu a spolupracovat s různými talentovanými režiséry a herci.

Mám velkou vášeň pro herectví a chci se stále zdokonalovat. Doufám, že budu mít možnost pracovat na různých projektech a překvapovat diváky svými výkony,“ řekl Štolpa.

Roman Štolpa je také aktivní v divadelním prostředí a rád se věnuje divadelním rolím. Představení, ve kterých účinkuje, jsou vždy vyprodaná a diváci oceňují jeho herecký talent a schopnost přenést emoce na jeviště.