David Hampl
13 prosince, 2019

Myslíte si, že jde změnit jakýkoliv člověk k nepoznání? Máte pocit, že sebevětší změna někomu pomoci už nemůže? Opak je pravdou. Když je dobrý kadeřník a stylista a opravdová touha po změně, všechno je možné. Důkazem je tato 55letá, která na první pohled působí dosti zanedbaně. Měla ovšem to štěstí, že se dostala pod ruky slavného stylisty. Ten z ní udělal během chvíle krásku k nepoznání.

Přežila tři tornáda

Slavný kadeřník a stylista Hopkins opravdu dělá zázraky. Jeho magický talent proměňuje unavené padesátileté ženy ve skutečné krásky. Příkladem je 55letá Texasanka Terry Crowns. V poslední době neměla zrovna snadný život, protože spolu s rodinou musela přežít tři nebezpečné útoky tornáda. Navíc přišli o dvě štěňata, a proto se rozhodli změnit své bydliště. Na novém místě se ovšem Terry cítila velmi deprimovaně a osaměle. Po celou dobu seděla doma sama, protože děti byly ve škole a její manžel v práci.

Na přání manžela

To všechno na ni samozřejmě velmi silně působilo. Terry přestala věnovat pozornost jejímu vzhledu. Neměla pořádný účes, pouze dlouhé a chlupaté kadeře. V podstatě vypadala úplně normálně, ale její manžel měl docela jiný názor. Pevně věřil, že se jeho manželka časem rozhodne změnit svůj život.

Proměna rukama stylisty

Jednou se Terry odvážila přijít do Christopherova studia. Tehdy tam s ní přišla celá rodina, aby ji podpořila. Stylista hned poznal, co Terry potřebuje. Dal se tedy do práce a během chvíle se její rozcuchané dlouhé vlasy proměnily v krátký a stylový účes. K tomu se připojil profesionální make-up od kolegyně stylistky, což ji omladilo o mnoho let.

Make-up zároveň vymazal z obličeje známky strachu a úzkosti, takže Terry vypadala jako královna. Celá rodina v čele s manželem byli touto úžasnou proměnou naprosto šokováni. Žena byla potěšena až tak, že si řekla, že nebude doma sama. Získala zpět sebedůvěru, vrátila se do práce a nyní žije báječný život.

Sdílejte článek