Redakce ProSvět.cz
2 ledna, 2019

Přijít na nevěru svého partnera nechce asi nikdo z nás, bohužel život je kolikrát pěkně nefér a zrada v podobě nevěrné manželky se nevyhnula ani hlavnímu hrdinovi z našeho dnešního příběhu. Ten se rozhodl své manželce pomstít opravdu ve velkém stylu!

Jak sám uvedl, měl už delší dobu zvláštní pocit, že něco není v pořádku. Manželka dostávala SMS zprávy, díky kterým se neustále usmívala. Kdykoli se jí ale zeptal, kdo jí zprávy posílá, telefon okamžitě schovala se slovy, že jí píše její bratr. Muži to začalo být podezřelé a tak se odhodlal k dalšímu kroku.

"Máte-li podezření, najměte si detektiva"

Investice do soukromého detektiva je podle hrdiny našeho příběhu skvělý nápad a rozhodně svých peněz nelituje. Dle jeho slov detektiv shromáždí potřebné důkazy, na které se budete moci spolehnout při rozvodu.

"Manželka začala používat jiný parfém, začala o sebe více dbát a vrcholem všeho bylo, když odešla v 10:30 s tím, že potřebuje něco nakoupit na oběd a vrátila se až o půlnoci" řekl muž, který se celou dobu tvářil, jako že o ničem neví a předstíral, že je hloupý.

Čekal na vhodnou příležitost

Manželčinu nevěru se rozhodl odhalit v den jejích narozenin. Měl k tomu hned několik důvodů - v první řadě chtěl nechat detektivovi dostatek času na to, aby měl po ruce dostatek důkazů, za druhé si musel sehnat nové bydlení, což není otázka jednoho dne a především si přál na nevěru manželky poukázat před celou její rodinou.

"Manželka se vysmála mému návrhu, že bychom její narozeniny oslavili společně" říká muž, který dále dodává, že naopak byla ráda, když jí řekl, že na víkend odjede s kamarády mimo domov. "Chudinka netušila, že jsem si všiml, že si domů koupila jahody a šampaňské, což se mi akorát hodilo do mého plánu".

Nemilé překvapení

V den narozenin muž společně s jejím rodiči, sourozenci, kolegyněmi, dětmi a sousedy vešli do domu, ve kterém byla manželka se svým milencem. Našli ji nahou v jejím objetí. Milenec, který chudák netušil, která bije, byl do několika vteřin oblečený a připravený k odchodu.

"Moje, teď již bývalá manželka, se mi to snažila všemožně vysvětlit. Její matka na ni křičela, otec zbledl jako stěna a dort, který nesl v ruce, upustil na zem. Nejvíce překvapený jsem byl ale já, i když jsem to samozřejmě čekal" dodává muž, kterému se podařilo zorganizovat opravdu nezapomenutelnou narozeninovou oslavu.

Sdílejte článek