Rozlučte se s vráskami jednou provždy. Každý, kdo začal používat tento přírodní postup už nikdy nevyhodil ani jedinou korunu za zbytečné předražené krémy -
Menu

Rozlučte se s vráskami jednou provždy. Každý, kdo začal používat tento přírodní postup už nikdy nevyhodil ani jedinou korunu za zbytečné předražené krémy

Jsou to hlavně ženy, které dnes tolik řeší především svůj vzhled. A není se čemu divit, jelikož se svému okolí chtějí líbit. Z toho jasně plyne i to, že chtějí vypadat mladě. Známky stárnutí se nejvíce projevují především na jejich pleti a na tom, v jakém je stavu. Zde si většina žen pochopitelně všímá toho, kolik má vrásek a jak jsou velké. Mnoho žen je schopno utrácet tisíce korun za různé krémy, které jim mají od vrásek pomoci. Jak později zjistíte, existuje na ně něco mnohem účinnějšího, co je doslova zdarma.

Proč se vrásky objevují? Důvodů je celá řada

Než se podíváme na postup, jak a díky čemu se dají vrásky odstranit, je na místě podívat se také na to, proč se vlastně objevují. Ten hlavní důvod tu jistě už zazněl a jedná se o důvodu související se stářím. Je zcela běžné, že se pleť postupně mění a to má za následek vznik vrásek.

Nejde ale o jediné důvody, které musíme zmínit. Také tu jsou důvody které se týkají toho, že se žena o svou pleť příliš nestará, že má pleť až příliš suchou, nebo na ní působí různé vnější faktory, od nečistot ve vzduchu, přes slunce, až po chlor nebo sůl z bazénu a moře. Ať už je pravý důvod jejich vzniku jakýkoliv, díky tomuto receptu je možné vrásky eliminovat opravdu efektivní cestou. Tento recept je zde proto, aby vám pomohl.

Jaké suroviny budete potřebovat? Stačí jenom 2

Máte představu, kolik dnes stojí krémy určené přímo na vrásky? Jsou to stovky, ale i tisíce korun. Oproti tomu tento recept vyjde ani ne na pár desetikorun a jeho unikátem je, že se skládá jenom ze 2 surovin. Jaké to jsou a jaký je jejich správný poměr?

  • 1 sklenice teplé vody
  • 4 lžíce anýzu

Nic více, nic méně. Vodu má doma pochopitelně každý a pokud jde o anýz, tak ten se dá velmi jednoduše pořídit v každém obchodě. Sečteno, podtrženo, pár korun a recept na odstranění vrásek, který pomůže řadě žen, je tady.

Jak si připravit tento kosmetický unikát?

Příprava není složitá. Základem je ohřát vodu v nádobě a poté do ní jenom nasypat anýz, který následně stačí jenom lehce zamíchat. Tím končí to nejtěžší, jelikož následně už stačí jenom nechat vychladnout při pokojové teplotě. Unikátní látky z anýzu se tak snadno vylouhují do vody. Poté stačí nádobu zakrýt víčkem a ukládat do lednice, kde bude vždy připravena k použití. A jakmile dojde, stačí pár minut na přípravu nové várky.

Jak aplikovat? Velmi snadno

Ani samotné aplikace se není třeba obávat, jelikož i ta je nesmírně důležitá. Základem aplikace je vzít si klasický odličovací tampon. Ten namočíte do tekutiny a už jenom nanášíte tekutinu na místa, která potřebujete omladit. Je to celý obličej včetně čela, stejně jako se jedná také o oblast krku a zapomínat nelze ani na dekolt. Ideální je aplikace hned dvakrát denně. Tedy ráno a potom večer. Vhodné je aplikovat vždy na čistou a dokonale suchou pleť.

Pokud jde o dobu aplikace, měla by být určitě dlouhodobá. Tím máme na mysli týdny i měsíce. Nutno dodat, že už po prvních týdnech budou pozorovatelné určité výsledky, které ukazují na to, že tento recept opravdu funguje a vrásky postupně mizí a kůže začíná být příjemně vyhlazena. Také nelze zapomínat na to, že je vhodné používat tento domácí kosmetický produkt i jako prevenci před vznikem vrásek nových. Jak je vidět, péče o vzhled může být jednoduchá a hlavně levná.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Dívka nemohla najít gumičku do vlasů a tak použila něco,…

Každá žena nebo dívka to jistě zná. Péče o vlasy není nic jednoduchého a kromě různých produktů ve formě šamponu…
KRÁSA A MÓDA

To je neuvěřitelné! Tyhle ženy vůbec nestárnou a stále vypadají…

Elixír mládí ani kámen mudrců ještě nikdo nevymyslet, ale tohle je ještě možná ještě lepší! Vyzkoušejte tyhle jednoduché cviky na…
KRÁSA A MÓDA

Jak být krásná a mít naprosto dokonalé vlasy? Jednoduše! Zapomeňte…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy. Většina žen proto touží po krásných, pevných, lesklých a bohatých vlasech.…
KRÁSA A MÓDA

Chcete být štíhlejší do plavek a čas pomalu utíká? Na…

Plavková sezóna je v plném proudu a sociální sítě už se zase hemží fotografiemi vypracovaných těl. A jak jste na tom…
KRÁSA A MÓDA

Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy…

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým…
KRÁSA A MÓDA

Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo…

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost a stará se o…