David Hampl
20 listopadu, 2019

Svatba patří mezi velmi drahé záležitosti, a pokud pro její plánování nepoužijete zdravý rozum, může se stát, že vyhodíte zbytečně spoustu peněz z okna. Hostina, obřad, šaty, to vše stojí šílené množství peněz. Zejména za šaty se utratí mnoho, a to je většinou máme jen na jeden den našeho života.

Svatba může být i levnější

Opravdu je nutné, vyhazovat tak šílené množství peněz? Určitě ne. Jde to i mnohem levněji, ale ne vždy mohou levnější metody působit zrovna ideálně. Konkrétně v Americe existuje soutěž, ve které musí soutěžící vyrobit svatební šaty s použitím toaletního papíru. Na výherce čeká odměna 10 tisíc dolarů, což může některé soutěžící nabudit natolik, že se pustí do opravdu zvláštních metod.

Soutěžící mají zakázáno používat jakýchkoliv jiných materiálů, než jsou toaletní papír, lepidlo, nit, jehly a nůžky. Už teď je jasné, že se nejedná o žádný snadný úkol, ale někteří si s tím poradili velmi zajímavě. Podívejte se na příběh Amber, jíž osud nadělil těžkou ránu. Dokázala se z ní dostat a navíc zasvětila svůj životu novému poslání.

Hluboké deprese ji dovedly k soutěži

Amber Mills byla diagnostikována roztroušená skleróza, což zapříčinilo to, že upadla do velmi těžkých depresí. V té době musel navíc přijmout fakt, že je zároveň matkou tří malých dětí, o které je potřeba dobře se postarat. S takovou nevyléčitelnou nemocí to ovšem není vůbec snadné. Práci bylo v tomto stavu velmi obtížné sehnat, a proto se rozhodla, že se přihlásí do soutěže o svatební šaty.

Našla nový smysl života

Díky této kreativní soutěži, kde se setkala se silnou konkurencí, se Amber úplně z depresí zotavila, našla nový smysl života, který zasvětila kreativitě. V soutěži navíc získala třetí cenu v hodnotě 5 tisíc dolarů. Stačilo jen, aby vyrobila fantastické šaty, na které potřebovala jen toaletní papír a trochu lepidla. Podívejte se na video a žasněte.

Sdílejte článek