Rozvod mezi Pittem a Jolie: Pitt se nyní dozvěděl od ochranky nové informace, které by mohly celou situaci změnit!

Dlouhodobý soudní spor mezi bývalým hollywoodským manželským párem Angelinou Jolie a Bradem Pittem zdá se nekonečný. Jejich rozvod v roce 2016 odstartoval vleklou bitvu o společný majetek, zejména pak o vinařství Miraval, kterému se oba věnovali. Nyní však přichází nové šokující informace od Pittovy ochranky, které přímo naznačují, že Jolie ve své pomstě vůči ex-manželovi zašla příliš daleko.

Soudní tahanice bez konce

Jolie a Pitt byli kdysi považováni za jeden z nejslavnějších a nejatraktivnějších párů v Hollywoodu. Po více než desetiletí manželství a šesti dětech však jejich vztah vyhořel a v roce 2016 se rozvedli. Od té doby se oba neúnavně soudí, především kvůli vlastnictví vinařství Miraval, které společně vybudovali.

Soudy se táhnou už několik let a k seznamu dokumentů právě přibyly další, ve kterých Pitt tvrdí, že Jolie po rozvodu poštvala jejich děti proti němu. Tyto informace měl herec získat přímo od svého bývalého šéfa ochranky, Tonyho Webba.

Čtěte také: Zhubněte snadno, rychle a účinně s vojenskou dietou. Co obnáší, proč vznikla a kolik vám pomůže shodit? Budete velmi překvapeni

View this post on Instagram

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie)

Jolie ochrance vyhrožovala

Podle získaných materiálů měla Jolie své ochrance vyhrožovat, že je zažaluje, pokud se u soudu rozhodnou vypovídat. Po rozvodu je také měla donutit podepsat smlouvu o mlčenlivosti. Přesto se však jeden z Webbových kolegů rozhodl svědčit.

Tento pracovník ochranky měl navíc slyšet, jak Jolie přemlouvala své děti, aby se svému otci Pittovi vyhýbaly a nemluvily s ním. Toto tvrzení by mohlo vysvětlovat, proč se herec od svých potomků v posledních letech vzdálil.

Pitt obviňuje Jolie z poštvávání dětí

Pittovi právníci tvrdí, že jeho bývalá manželka Jolie záměrně poškozovala jeho vztahy s jejich dětmi. Podle dokumentů měla Jolie děti přesvědčovat, aby se otci vyhýbaly a nekomunikovaly s ním.

Toto obvinění by mohlo znamenat zásadní obrat v celém soudním sporu. Pokud by se Pittova slova potvrdila, Jolie by mohla čelit vážným následkům, včetně ztráty plného rodičovského práva. Otázkou však zůstává, zda se Pittovi podaří tato tvrzení před soudem řádně doložit.

Soudní Spor o Vinařství Miraval

Celý soudní spor mezi Jolie a Pittem se točí především kolem vlastnictví vinařství Miraval, které společně vybudovali během manželství. Po rozvodu se oba snažili získat plnou kontrolu nad tímto lukrativním majetkem. Jolie v roce 2021 prodala svůj podíl v Miraval firmě Stoli Group bez Pittova souhlasu. Ten se následně obrátil na soud, aby tuto transakci zneplatnil. Spor o Miraval se tak stal jedním z hlavních sporných bodů v jejich dlouhodobém soudním boji.

Pitt usiluje o zrušení prodeje Joliina podílu

Brad Pitt se nyní snaží dosáhnout zrušení prodeje Joliina podílu ve vinařství Miraval firmě Stoli Group. Podle něj totiž Jolie tuto transakci provedla bez jeho souhlasu, čímž porušila jejich dohodu.

Pitt tvrdí, že Miraval pro něj má velký emocionální i finanční význam a nechce, aby o něj přišel. Soudy budou muset posoudit, zda Jolie skutečně jednala v rozporu s jejich dohodou, nebo zda měla právo svůj podíl prodat.

Jolie obviňuje Pitta z domácího násilí

Vedle sporu o vinařství Miraval se Angelina Jolie a Brad Pitt soudí také kvůli obvinění z domácího násilí. Jolie tvrdí, že během manželství docházelo ze strany Pitta k fyzickým a psychickým útokům.

Tyto obvinění však Pitt vždy popíral a tvrdil, že jde o lživé výmysly. Soud bude muset pečlivě vyhodnotit, zda existují dostatečné důkazy, které by Joliina tvrzení potvrdily. V případě, že by se prokázalo, že Pitt se domácího násilí dopouštěl, mohlo by to mít vážné důsledky pro další průběh soudního sporu.

Budoucnost vztahů v rodině je nejistá

Celý soudní spor mezi Angelinou Jolie a Bradem Pittem má obrovský dopad nejen na ně samotné, ale především na jejich děti. Nová odhalení o Joliině údajném záměrném poškozování Pittových vazeb s potomky mohou situaci ještě více vyhrotit.

Je otázkou, zda se někdy Jolie a Pitt dokážou dohodnout a ukončit tuto nekonečnou válku. Ještě obtížnější bude pak obnovit narušené rodinné vztahy. Budoucnost celé rodiny tak zůstává velice nejistá.

Zdroj: Stars24.cz