Josef Humeš
2 října, 2017

Znáte to. Každý z nás měl oslabený imunitní systém v určitých obdobích, ale někteří lidé snad mají problém s oslabnou imunitou permanentně. Proto potřebují způsob, jak imunitní systém posílit, aby tak předešli dalším komplikacím a obnovili ho tak.

Světoznámý moskevský profesor Sergej Bubnovkiy odhaluje světu svou inovativní metodu na posílení imunitního systému. Podle Dr. Sergeje Bubnovkyiho bude imunitní systém výrazně posílen, pokud si budeme namáčet nohy do ledové vody s ledem po domu 10-15 sekund denně. Tvrdí také, že tato metoda zabrání nachlazení a chřipce.
Tato metoda není něco nového. Je známá jako vodoléčebná a zahrnuje vnější nebo vnitřní použití vody v jakékoli formě (led, voda, pára). Funguje jako podpora zdraví a léčí různá onemocnění.[hana-code-insert name='google' /]

Jedná se o jeden ze způsobů léčby naturopahtic, který se v dávných kulturách používala dost a všude, hlavně v Indii, Egyptě, Číně. Jediné, co musáte udělat, je napustit lavor, který máte doma, studenou vodou a přidat led. Čím více ledu, tím lépe.

Nyní položte nohy do vody a nechte je ponořeny na 10-15 sekund, ne déle. Opakujte každý den před spaním. Pokud je vás imunitní systém příliš slabý, opakujte každé 4 hodiny. Univerzita ve Virginii provedla nedávnou studii, ve které bylo zjištěno, že ledová voda může stimulovat produkci norepinefrinu, což je přirozený hormon, který hraje důležitou roli při posilování imunitního systému.

Další anglická studie ukázala, že každý den pár sekund studené sprchy zvyšuje počet bílých krvinek, které bojují proti nemocím. Tělo se pokouší oteplovat během sprchy se studenou vodou. Rychlost metabolismu se zrychluje a lépe funguje.

To není všechno!

Ledová vody nelepší pouze imunitní systém. Funguje proti bolestem svalů, depresím, zdraví kůži.

Sdílejte článek