S cibulí do sprchy? Proč je tento trend tak populární?

Na TikToku se v poslední době objevuje nový trend. Lidé si berou cibuli do sprchy. Na první pohled jde o velmi podivnou praktiku, kterou bychom mohli snadno zaměnit jen za další šílený trend, který k ničemu není. Jestli jste zvědaví, o co jde a zda opravu tak dobře funguje, můžete tento trik vyzkoušet. Není na tom nic těžkého a budete mít voňavější domov.

Není cibule ve sprše jen nesmyslný trend?

Hodně lidí si myslí, že cibule ve sprše je nějaký hloupý vtip, který si vymysleli teenageři. Ukázalo se, že to není pravda. Ve skutečnosti tato metoda funguje velmi dobře a v koupelně má cibule velmi dobré opodstatnění. Jestli jste o tomto triku zatím neslyšeli, měli bychom vám dopřát pár základních informací.

Na TikToku se objevují videa lidí, kteří našli v koupelně košík plný cibule nebo pár cibulí rozložených na viditelném místě. Lidé ve videu o tom poté říkají, že je k popukání, že si někdo pěstuje cibule v koupelně nebo ve sprše. Mnoho lidí tato videa považuje jen za vtipné a mnoho lidí tomu vůbec nerozumí. Ukázalo se, že tento trend je velmi šikovný. V čem?

Čtěte také: Jak vyčistit filtr pračky, aby stále fungovala jako nová?

https://genialne.pl/

Cibule vám pomůže odstranit mnoho nepříjemných pachů

Tato zelenina působí jako přirozený způsob, jak se zbavit zápachu a vlhkosti v koupelně. Stačí, když si koupíte velkou bílou cibuli, oloupete a nakrájíte na plátky. Vložte cibuli do malé misky a položte ji na polici v koupelně nebo dokonce do sprchy. Cibule dokáže pohltit nepříjemné pachy, čistí vzduch a absorbuje vlhkost. Musíte mít ale samozřejmě rádi vůni cibule.

Tímto způsobem můžete oživit svou koupelnu a zajistit s větší čistotu. Navíc můžete také minimalizovat vznik škodlivých plísní, protože nebudete mít problémy s vlhkostí. Většina lidí o těchto vlastnostech cibule netuší, ale rozhodně byste tento trik měli vyzkoušet. Na první pohled sice můžete vypadat podivně, ale rozhodně to funguje.

Zdroj: genialne.pl