S tímto domácím prostředkem sprejujte po domě. – Mouchy, komáři, brouci a švábi během 2 hodin zmizí!

Jaro je zde a léto je za dveřmi. Toto období je ideální pro množení a hemžení nejrůznějších druhů hmyzu. Hmyz je velmi důležitou součástí přírody a mnoha lidem jejich přítomnost nevadí, nicméně stále je velká část populace, kterým hmyz dělá potíže a chtějí se ho zbavit. Hmyz umí být dosti otravný a dotěrný, ale také i nebezpečný. Někteří brouci nebo komáři mohou šířit nemoci, což neplatí zrovna pro naši oblast. I přesto se vyplatí umět se hmyzu efektivně zbavit, aby se k nám už nevracel. Pokud se i ve vaší domácnosti objevují komáři, brouci, švábi nebo jiný hmyz, použijte na ně tento domácí prostředek a zmizí do dvou hodin.

Nevítaní a otravní hosté

Mouchy a komáři umí být dosti otravní a nepříjemní. Na světě jsou místa, kde se to jimi jen hemží, a žít v těchto oblastech, není rozhodně žádný med. Naší země se tyto extrémní případy úplně netýkají, nicméně právě léto umí být na komáry a mouchy dosti bohatý. Vletí-li nám takový komár v noci do pokoje, většinou natropí pěknou neplechu. Stejně tak i moucha umí dosti potrápit. Pokud je nechcete zabíjet a honit se za nimi s plácačkou, vyzkoušejte domácí metodu se sprejem. Vystříkáte si prostor a během dvou hodin nebude po nepříjemné hmyzu ani památka.

Šetrné k životnímu prostředí

Výhodou tohoto řešení je šetrnost k životnímu prostředí, okamžitý účinek a nízká cena. Bez obsahu škodlivých chemikálií ušetříte svůj domov nepříjemných látek a díky nízké ceně i nějakou tu korunu. K vytvoření domácí metody budete potřebovat jen pár přísad: ½ šálku octa, ½ šálku olivového oleje a ½ šamponu. Olej můžete použít jiný, stejně tak šampon může být i nějaký levný. Všechny složky jsou snadno dostupné, takže nebude problém je sehnat.

Čtěte také: Manžel propašoval do nemocnice kufr pro svou umírající ženu. Když ho otevřela, zůstala v slzách, splnilo se jí tím poslední přání

Účinkuje do pár hodin

Vezměte si sprejovou láhev nebo rozprašovač a naplňte ji všemi výše uvedenými přísadami. Vše dobře a důkladně protřepejte a promíchejte. Pak už jen stačí roztok na místa, kde se hmyz nejčastěji pohybuje a vyskytuje. Už během pár hodin zjistíte, že hmyz se vašemu domovu vyhýbá. Je to mnohem lepší, než používání chemických insekticidů nebo jiných prostředků.