David Hampl
3 dubna, 2020

O intimní partie se snažíme pečovat tak, abychom si udrželi maximální hygienu a nemuseli se potýkat se zdravotními problémy. Mnohdy však využíváme chemii místo přírodních způsobů péče, což rozhodně není dobře. Pokud hledáte rychlý a účinný způsob, jak můžete provést odstranění nežádoucích chloupků přírodní cestou, potom čtěte dále náš článek.

Konvenční metody odstraňování chloupků

Většina žen řeší odstraňování chloupků v intimních partiích některou z dostupných metod. Buď se jedná o holení, může to být depilační krém, vosk nebo depilátor. Je jen na vás, zda zvolíte žiletku nebo vosk, každá žena preferuje jiný způsob depilace. Holítka a žiletky jsou velmi rychlým nástrojem k depilaci, ale jejich účinek je krátkodobý. Proto některé ženy dávají přednost depilaci voskem, kde díky vytrhávání chloupků i s kořínky je výsledný efekt delší. Přitom se jedná o metodu, která je méně bolestivá než epilace. Pak jsou tady ale také řešení alternativní.

Univerzální jedlá soda

Jedlá soda, to je něco, co toho zvládá opravdu hodně. Využívá se třeba k čištění v domácnosti, ale její využití je mnohem širší. Jedná se o přírodní produkt, který by bylo škoda nevyužít pro jeho všestranně účely. Zvládá dokonce odstraňování nežádoucích chloupků. Budete potřebovat následující ingredience:

  • 200 ml vody
  • Lžíci jedlé sody

Nejprve je potřeba připravit si výsledný roztok. To učiníme tak, že přivedeme vodu k varu ve vhodném hrnci, zahřejeme na plotýnce a poté sundáme. Jedlou sodu nalejeme do mísy a dobře promícháme. Samotná aplikace je velice jednoduchá. Stačí nanést výsledný roztok na požadovanou oblast před spaním. Ráno potom stačí opláchnout pokožku vlažnou vodou a prvních výsledků si můžete všimnout už po třech aplikacích. Nechtěné chloupky zkrátka začnou mizet. Pokud chcete dosáhnout těch nejlepších výsledků, je vhodné opakovat tento postup dvakrát až třikrát týdně.

Sdílejte článek