Už žádné pupínky! S touto jednoduchou přísadou odstraňte nechtěné chloupky v intimních místech jednou provždy

O intimní partie se snažíme pečovat tak, abychom si udrželi maximální hygienu a nemuseli se potýkat se zdravotními problémy. Mnohdy však využíváme chemii místo přírodních způsobů péče, což rozhodně není dobře. Pokud hledáte rychlý a účinný způsob, jak můžete provést odstranění nežádoucích chloupků přírodní cestou, potom čtěte dále náš článek.

Konvenční metody odstraňování chloupků

Většina žen řeší odstraňování chloupků v intimních partiích některou z dostupných metod. Buď se jedná o holení, může to být depilační krém, vosk nebo depilátor. Je jen na vás, zda zvolíte žiletku nebo vosk, každá žena preferuje jiný způsob depilace. Holítka a žiletky jsou velmi rychlým nástrojem k depilaci, ale jejich účinek je krátkodobý. Proto některé ženy dávají přednost depilaci voskem, kde díky vytrhávání chloupků i s kořínky je výsledný efekt delší. Přitom se jedná o metodu, která je méně bolestivá než epilace. Pak jsou tady ale také řešení alternativní.

Univerzální jedlá soda

Jedlá soda, to je něco, co toho zvládá opravdu hodně. Využívá se třeba k čištění v domácnosti, ale její využití je mnohem širší. Jedná se o přírodní produkt, který by bylo škoda nevyužít pro jeho všestranně účely. Zvládá dokonce odstraňování nežádoucích chloupků. Budete potřebovat následující ingredience:

Čtěte také: Více účinné než prášky! – Jde o vařené banány s troškou skořice. Zkuste to i vy.

  • 200 ml vody
  • Lžíci jedlé sody

Nejprve je potřeba připravit si výsledný roztok. To učiníme tak, že přivedeme vodu k varu ve vhodném hrnci, zahřejeme na plotýnce a poté sundáme. Jedlou sodu nalejeme do mísy a dobře promícháme. Samotná aplikace je velice jednoduchá. Stačí nanést výsledný roztok na požadovanou oblast před spaním. Ráno potom stačí opláchnout pokožku vlažnou vodou a prvních výsledků si můžete všimnout už po třech aplikacích. Nechtěné chloupky zkrátka začnou mizet. Pokud chcete dosáhnout těch nejlepších výsledků, je vhodné opakovat tento postup dvakrát až třikrát týdně.