S velikou radostí vám přinášíme novinky o Martínkově léčbě, díky Vám může podstoupit léčbu v zahraničí.

S velikou radostí vám přinášíme novinky o Martínkově léčbě. Po dlouhých a náročných jednáních se nám podařilo zajistit léčbu pro Martínka ve specializovaném centru v Montpellier ve Francii. Tato léčba je klíčovým krokem k jeho uzdravení a proběhne na přelomu ledna a února příštího roku. Přesné datum samotného zákroku zatím zůstává v tajnosti, ale budeme vás samozřejmě nadále informovat o všech vývojích.

Celý tento proces trval nějaký čas, a i když jsme doufali, že bude Martínek doma na Vánoce, jsme nesmírně šťastní, že léčba se blíží. Snažíme se být co nejvíce připraveni na tuto cestu, která přinese naději na lepší budoucnost našemu malému bojovníkovi.

Co se týče Martínkova zdravotního stavu, stále čelíme výzvám spojeným s jeho sníženou imunitou a častými virózami. Martínek je však obrovský bojovník a navzdory všem obtížím nás stále potěšuje svým úsměvem a odvahou.

Čtěte také: Mít dokonale rovné vlasy nemusí být jenom zbožné přání. Tento zázrak, který si lze vytvořit doma, je dokáže unikátně vyrovnat do požadovaného vzhledu. Tak to vyzkoušejte a přesvědčte se sami

https://www.donio.cz/

Chceme vám všem ze srdce poděkovat za veškerou podporu, kterou nám poskytujete. Vaše laskavost a solidarity nám dodávají sílu pokračovat v boji za Martínkovu zdraví. Přejeme vám krásnou neděli a klidný předvánoční čas. Věříme, že společně dokážeme překonat tuto obtížnou cestu a přivést Martínka zpět k zdraví. Vaše podpora je pro nás neocenitelná.

https://www.donio.cz/

Děkujeme vám a budeme vás informovat o dalším vývoji Martínkova léčebného procesu. Vaše modlitby, dobré myšlenky a finanční podpora jsou pro nás cennými darů, za které vám patří náš nejupřímnější dík. Společně dokážeme udělat rozdíl v Martínkově životě.

Zdroj: donio.cz