Domů ZAJÍMAVOSTI Jak se s partnerem objímáte? Věděli jste, že i způsob objímání má...

Jak se s partnerem objímáte? Věděli jste, že i způsob objímání má skrytý význam?

Pevné objetí a krásný polibek je nejlepší způsob, jak vyjádřit své pocity, když jste do někoho zamilovaní. Může existovat mnoho způsobů, jak můžete svého partnera obklopit láskou. Každé objetí je však jedinečné a má svůj vlastní význam. Takové objetí proto může odhalit hodně o Vašem vztahu. Nevěříte? Pak se schválně přesvědčte!

1) Objetí s omotanýma nohama

Toto je jedno ze smyslných a nejromantičtějších objetí vůbec. Ukazuje hloubku Vašeho kvalitativního fyzického vztahu a také odhaluje, jak moc je Váš partner vášnivý vůči Vám a jak moc Vás miluje.

2) Přátelské objetí

Tento druh objetí je také označován jako „částečné objetí“. Znamená to, že kromě toho, že jsou partneři dokonalí milovníci, oba partneři jsou také nejlepší kamarádi!

3) Náhlé objetí

V tomto případě jde o náhlé objetí, kdy jen tak z ničeho nic na veřejnosti obejmete svého partnera. To znamená, že jste silně zamilovaní a natolik stateční, že tyto pocity přijímáte s otevřeným srdcem.

4) Objetí zezadu

Toto je jedno z nejsladších objetí. Pokud Vás partner takto objímá, pak to prozrazuje jeho ochranářské a nejisté pocity vůči Vám. Také to znamená, že se o Vás hodně stará.

5) Objetí s očním kontaktem

Toto je jedno z dokonalých objetí. Odhaluje silné spojení mezi Vámi. Měli byste se považovat za nejšťastnější osobu, pokud Vás Váš partner tímto způsobem objímá.

6) Těsné objetí

Toto symbolizuje čistotu Vaší lásky. Definuje hloubku Vaší lásky. Pokud Vás Váš partner tímto způsobem objímá, pak to opravdu znamená, že Vás nikdy nechce ztratit.

Kam dál?

Psychologové radí, co dělat, abyste byli součástí těch jedinečných 8 % populace, jež si plní své sny a cíle!

Seznam užitečných karbohydrátů, které Vám pomohou získat Vaší vysněnou postavu!

Následujte těchto 7 jednoduchých pravidel a Váš život se změní o 100 % k lepšímu!

11 míst, které musíte vidět! Je těžké uvěřit, že je naleznete na planetě Zemi!

Pociťujete tyto příznaky? Pak jste se pravděpodobně zamilovali až po uši!

Další články