Sedí alespoň jedna situace na vašeho partnera? Ihned se ho zbavte! -
Menu

Sedí alespoň jedna situace na vašeho partnera? Ihned se ho zbavte!

Někdy se může partnerský život podobat spíše tyranii a utrpení. Žena, která je ochránkyní rodinného krbu a tvořitelkou rodinného života, se bohužel často stává obětí mužova chování. Někdy si jednoduše muži o sobě myslí příliš, svou partnerku podceňují a dopouští se na ní velkého množství psychologického teroru. Pokud i váš partner sedí alespoň do jedné situace, měli byste ho opustit. Shodují se na tom všichni odborníci, kteří jedním dechem dodávají, že takoví muži se nezmění.

Obviňování

Pokud jste terčem neustálého obviňování z toho, za co nemůžete (typicky se jedná o neúspěchy muže), měly byste ze vztahu utíkat, co vám nohy stačí. Váš partner si není schopen přiznat chybu a tím, že vidí viníka ve vás, se ze začarovaného kruhu rozhodně nedostane.

Jiné ženy

I když se jedná jen o platonický vzkaz, kdy váš muž neustále komunikuje s jinou ženou, je jen otázka času, kdy vás skutečně podvede.

Omezování

Pokud máte nějaký koníček, ať už doma nebo mimo domov, a musíte kvůli němu poslouchat neustálé výčitky od svého partnera, není to dobře. Váš muž by vás měl ve vašich zájmech podporovat, nikoli vás od něj zrazovat.

Neúcta k vaší rodině

Pokud si váš manžel neváží vašich rodičů nebo sourozenců, zřejmě to znamená, že si neváží ani vás. Stojí za to v takovém vztahu setrvávat?

Odhalování soukromí

Pokud váš muž mluví s ostatními o vašich intimních chvílích nebo například ukazuje vaše nahé fotky, zřejmě vás nerespektuje. Ani váš vztah. Tak proč byste měla vy?

Fyzické násilí

Ani jednu jedinou facku nikdy neodpusťte. Pokud se k tomu muž uchýlil jednou, je velká pravděpodobnost, že časem se tato situace bude opakovat. Fyzického násilí by se neměl dopouštět ani na vašich dětech nebo mazlíčcích.

Lhaní

Jak můžete věřit někomu, kdo neustále lže (byť to jsou maličkosti)?

Ponižování

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
TIPY A TRIKY

Nebudete věřit tomu, jak snadno můžete naučit vaše dítě násobilku.…

Matematika patří dlouhodobě mezi nejméně oblíbené předměty. Zároveň je nejen dětmi, ale i jejich rodiči považována za jeden z nejtěžších předmětů.…
TIPY A TRIKY

Umíte připravit obiloviny a luštěniny? Možná budete překvapení, jaký je…

Správně zvolené a uvařené luštěniny a obiloviny jsou základem mnoha pokrmů. Milujeme je jako přílohy i ve formě kaší, zapečené,…
TIPY A TRIKY

Rozkrojte citron, přeneste ho do ložnice a na talířku ho…

Zní to jako skutečně bláznivý nápad, ale buďte si jisti, že jakmile zjistíte všechny klady, budete to dělat každý den.…
TIPY A TRIKY

Budete překvapeni, jak chutný může být likér z bobulí. Nejenom,…

Jednou z věcí, kterou má mnoho lidí na létu rádo, je čerstvé ovoce. Ať už přímo na své zahrádce nebo v obchodech,…
TIPY A TRIKY

Chcete nastartovat svůj metabolismus? Vyzkoušejte jedno velmi známé a populární…

Patříte mezi poměrně velkou skupinu lidí, která začíná svůj den vypitím sklenice vlažné vody s čerstvě vymačkanou citronovou šťávou? Pokud ano,…
TIPY A TRIKY

Překvapující síla šeříku na lidské zdraví – uchovejte si jeho…

Každý z nás si jistě pamatuje, jak krásně šeřík voní. Tento keř častokrát vykvétá v období května a jeho sladká vůně láká…