Sejdeme se v příštím životě, rozloučila se rodina se svým milovaným psem – reálný příběh, který obletěl celý svět!

Smrt člena rodiny je vždy velmi smutným a naprosto devastujícím zásahem do osudu pozůstalých. A nejinak je tomu také s nejdražším chlupáčem, který svou rodinu provázel dobrým i zlým po téměř dvě desítky let. To se stalo jisté korejské rodině, pro niž byl malý bílý pejsek jménem Okey nejdražším společníkem.

Bílý pejsek strávil poslední chvíle se svou rodinou

Stařičký pes byl už dva roky nemocný a očekával svou poslední hodinku. Tu prožil ve společnosti svých nejbližších lidských kamarádů, kteří s ním byli až do posledního dechu. Na cestu na druhý břeh mu jeho panička zpívala pejskovu oblíbenou ukolébavku. Okeyovo poslední vydechnutí rodina zaznamenala na srdcervoucím čtyřminutovém videu.

Milovníky zvířat na Facebooku oběhl dojemný videozáznam umírajícího pejska Okeye, který celý svůj šestnáctiletý život prožil jako plnohodnotný člen jedné jihokorejské rodiny. Poslední chvilky svého života tento malý příslušník rasy pomořanských psíků strávil v kruhu svých nejdražších, které celý svůj život věrně miloval a následoval.

Čtěte také: Šestiletý hoch byl tvrdě šikanován kvůli velkým uším: Pak jeho rodiče učinili drastické rozhodnutí

Reagoval na slova a přikyvoval, pak vydechl naposled

Několik minut těsně před smrtí strávil okey v náručí svého páníčka, mladého chlapce, který se netajil svým zármutkem a slzám dojetí. Matka chlapce přitom zpívala pejskovi jeho oblíbenou píseň, ukolébavku Pom Pom, v jejímž textu zazněla korejská věta, jejíž překlad zní: „Hej, Okey, dáme ti nějakou dobrůtku, ano?“, na což k překvapení všech přítomných bílý chlupáč sebral dost síly na to, aby odpověděl přikývnutím. Takto následně souhlasně přikyvoval i na ženinu otázku, zda ji ještě slyší.

Celé dvě minuty z videozáznamu pejsek na své páníčky reagoval. V nejdojemnějším okamžiku pak pejskova hlava bezvládně klesla vzad a všichni poznali, že je konec. Malý chlapec začal vzlykat, načež se ho matka snaží uklidnit, aby svým pláčem nerušil Okeyův posmrtný klid. Pak žena vyjádřila pejskovi vděčnost a poděkování za to, že jim vstoupil do života a dlouhou dobu je věrně doprovázel.