David Hampl
30 dubna, 2019

Zpěv je opravdové umění. Může být horší, stejně jako lepší. Zlepšit ho lze třeba tím, když se dá dohromady několik dobrých zpěváků a jejich sborový zpěv ukazuje na jejich celkovou sehranost. A právě ta uchvátila svět. Stačilo, aby se 6 mužů postavilo k mikrofonům a začalo zpívat. Stačilo několik prvních tónů a bylo jasné, že toto bude opravdu povedený umělecký zážitek.

Tato kubánská skupina má opravdový talent

Nejde o žádné neznámé muže. Jedná se o hudební skupinu tvořenou 6 zpěváky, kteří jsou z Kuby. Právě tito muži jasně potvrzují, že Kubánci mají velmi dobrý muzikální talent. Ostatně stačí si je poslechnout na videu, které pro vás máme a naše slova zaručeně potvrdíte. A nejenom vy, jelikož všude kde vystupují, tak mají velmi pozitivní ohlasy.

Poslechněte si známý hit

Na hudební skupině Vocal Sampling není zajímavé jenom to, že je výhradně mužská a že každý z nich má velký talent. Zapomínat nelze také na to, že jejich repertoár je tvořený světovými hity, které každý zná. Je proto možné poslechnout si nové zajímavé aranžmá známých písní, nebo si je třeba zazpívat s nimi.

Zaujme nejenom zpěv, ale i mnoho dalšího

Důvodem, proč je tato kapela tak populární je to, že dokáže do každé písně přidat řadu unikátních prvků, které původní hit jasně vylepší. Nevěříte? Tak si poslechněte jejich verzi hitu Hotel California. Tuto známou píseň jistě znáte. V tomto podání ale nikoliv. Poslechněte si talent každého ze zpěváků, ale i něco navíc.

Co vše vás zaujme? Dokonalé aranžmá, jejich sladěnost, dokonalý výkon muže v červené košili, ale i zajímavý hudební doprovod, který navozuje skvělou kubánskou atmosféru. Nechte se jí pohltit i vy. Jak? Stačí si pustit video hitu Hotel California v podání kapely Vocal Sampling a bude jasné, že tuto kapelu musíte milovat. Jistě si potom pustíte i několik jiných jejich hitů. A kdo ví, třeba budete mít v budoucnu i šanci vidět je naživo.

Sdílejte článek