Šestiletá holčička byla adoptovaná a neuvěříte, co vyšlo najevo

Adopce malého dítěte je obrovský čin a také zodpovědnost. Vyžaduje řádnou péči a pozornost všech stran. Než dostanete dítě do péče, předchází tomu klidně i několik let čekání. A když k adopci dojde, může i poté vyjít najevo mnoho dalších věcí, které jste o dítěti nevěděli. Některé věci by ale měly zůstat skryté. Jeden americký pár ohrozil vlastní životy tím, že se rozhodl adoptovat šestiletou dívenku.

Dívka byla ukrajinského původu

Kristine a Michael Barnettovi již byli rodiči třech dětí. V roce 2010 se rozhodli ještě adoptovat šestiletou holčičku Natalii, která se narodila na Ukrajině. Natalia sice navenek vypadala jako dítě, ale Kristine přišlo, že se chová velmi podivně a nakonec se sama ujistila, že jí a Michaelovi chce zničit život.

Natalia údajně svým adoptivním rodičům dělala naschvály. Adoptivní matku měla strčit do elektrického ohradníku, nalít ji do kávy bělidlo a v zásadě hrozilo i to, že by ji mohla ve spánku otrávit.

Čtěte také: Simona Stašová slaví 69. narozeniny! Je plná energie a do důchodu se nechystá!

Ukázalo se také, že Natalia již menstruovala a házela své krvavé šaty do koše, aby je před rodiči skryla. Kristine zjistila, že si nikdy nehraje s dětmi a používá slova, která jsou typická pro teenagery. Rodiče se pokusili situaci zvládnout sami a věřili, že jejich adoptivní dcera měla psychologický problém. Vzali ji na lékařskou prohlídku, kde se Natalia přiznala, že své rodiče chtěla zabít a nelitovala žádného ze svých činů.

Skutečný věk malé dívky je možná 28 let

Lékaři odhalili, že se nemohla narodit v roce 2003, ale mnohem dříve a v dokumentaci je chyba. Kristine tedy požádala o určení skutečného věku Natalie. Výsledky zjistily, že Nataliin kostní kmen vykazuje osobu ve věku alespoň 14 let, ale jiní lékaři tvrdí, že je Natalii nejméně 28 let a má poruchu růstu. Také byla potřeba psychiatrická léčba.

Rodiče si poté uvědomili, že se stali obětí podvodu. Natalia zůstala v pronajatém bytě. Lidé, kteří adopci zprostředkovali, byli obvinění z podvodu a padělání dokumentů a nakonec propuštěni na kauci. Natalia se později připojila k jiné rodině, kde se zdálo být všechno v pořádku.