Sestry se znovu setkaly po 75 letech a bylo to velmi dojemné

Rodina je to nejdůležitější, co máme v životě. Bohužel během druhé světové války bylo mnoho rodin rozděleno a mnoho dětí skončilo s adoptivní rodinou. Dvě sestry, Annie Ijpelaar a Sheila Anne Fry byly odděleny během adopce. A znovu se setkaly až po neuvěřitelných 75 letech. Nikdy se totiž nevzdaly naděje, že svou ztracenou sestru znovu najdou.

Dlouhé hledání se vyplatilo

Sheila byla adoptovaná jako dítě v roce 1946 ve Velké Británii. Po mnoho let neměla žádné informace o svých rodičích. Dokonce si myslela, že nemá vůbec žádnou rodinu. Potom ale zjistila, že má nevlastní sestru, se kterou má stejného otce. To byl obrovský šok, který přišel mnoho let po skončení druhé světové války. Díky tomu ale získala novou sestru.

https://scoop.upworthy.com/

Sestrám pomohly DNA testy

Podle testu DNA žena zjistila, že má sestru v Nizozemí. Annie byla také adoptována ve Velké Británii a věděla, že má nevlastní sestru. Netušila ovšem, jak ji najít. Nakonec se ale sestry setkaly a tento emotivní okamžik byl zaznamenán na sociálních sítích. Jejich příběh se okamžitě stal hitem, protože je to připomínka toho, že rodina je to nejdůležitější na světě.

Čtěte také: Ztracený pes zachránil svého přítele a oba hledají nový domov!

Dojemné setkání po mnoha letech

První setkání sester, které se nikdy nepoznaly, bylo velmi emotivní a uskutečnilo se v loňském roce. Při vzpomínce na jejich první setkání Sheila řekla: „Bylo to jako dívat se do zrcadla a mluvit sama se sebou. Bylo to úžasné.“ Sestry si jsou velmi podobné. Nejde jen o fyzické rysy, ale také jejich způsoby a styl mluvení. Je vidět, že jsou z jedné rodiny, i když se nikdy předtím neviděly.

https://scoop.upworthy.com/

Navíc toho mají hodně společného. Zdravotní problémy i koníčky sdílí, aniž by to tušily. Obě rády pletou, háčkují a dělají další řemesla. Navzdory jazykové bariéře si sestry velmi dobře rozuměly a sdílely společné zájmy i zkušenosti. „Okamžitě jsme se spojili,“ vyprávěla Annie. „Ačkoli jazyk byl problém, připadalo mi velmi přirozené vidět svou sestru a mluvit s ní po všech těch letech.“

Zdroj: scoop.upworthy.com