TEST: Vyberte si klíč, který Vás zaujme nejvíce a přečtěte si, co prozrazuje o Vašem charakteru. Neuvěříte, jak moc je to přesné!

Tento osobnostní test sice nemá žádný vědecký základ, ale prozradí Vám toho hodně. Dejte na první dojem a vyberte si jeden z klíčů. Je to všechno jen o Vašem podvědomí, ale věřte či ne, bude to na Vás přesně pasovat. Podívejte se pozorně na následující obrázek a vyberte ten klíč, o kterém si myslíte, že k Vám prostě patří. Pak jen následujte číslo klíče, které jste si zvolili a dočtete se více.

kluc1Který klíč jste si vybrali? Více o své osobnosti se dočtete pod jednotlivými čísly klíčů.

kluc2Vybrali jste si ten nejjednodušší a nejběžnější klíč ze všech. Přesto se jím dají otevírat běžné zámky. Znamená to, že jste člověk s racionálním myšlením. V různých situacích se chováte velmi odhodlaně a přemýšlíte spíše analyticky. Dokážete však být i jemní, něžní a také zranitelní.

Čtěte také: Zdá se, že není cesta zpět: nádherná slavná herečka se připravuje na smrt

kluc3Vybrali jste si klíč, který je velmi spolehlivý. Tento klíč dokáže otevřít každý zámek. Znamená to, že vyzařujete velké charisma a jste inovativní a kreativní. Vaše osobnost je velmi silná a přelouskáte se přes jakýkoliv problém. Není pro Vás problém dosáhnout určených cílů a každý se na Vás může ve všem spolehnout.

kluc4Vybrali jste si ten nejspecifičtější klíč. To znamená, že jste osoba, která věří v sebe sama. I proto jste si vybrali tento klíč. Nemáte důvod riskovat, protože jste zdravě sebevědomý. Část klíče, která otevírá zámek, je velmi specifická, což znamená, že jste velmi racionální člověk, rozhodný za každých okolností, který se nebojí učinit rozhodnutí v krátkém čase. Sám jste tvůrcem kreativních nápadů, ale podobným se nikdy nebráníte. Vždy víte, co chcete a také toho vždy i dosáhnete.

kluc5Vybrali jste si klíč, který nápadně připomíná tvar čtyřlístku. Všimli jste si? Znamená to, že jste veselá a optimistická povaha, která má ale někdy sklony k flegmatismu. Buďte ale opatrní. Pokud Vás Vaše flegmatická povaha ovládne, můžete někdy vyvolávat i zbytečné konflikty.

kluc6Vybrali jste si klíč, jehož části jsou velmi spletité a mají celkem komplikovaný tvar. Takové klíče můžete najít v některých pohádkách pro děti. Znamená to, že často sníte a jste tzv. snílek v říši snů. Vaše osobnost je však velmi krotká a kreativní zároveň. Někdy jste přecitlivělý a mnoho věcí Vás dojímá. Také až příliš často zažíváte pocit, že Vám ostatní nerozumí.

kluc7Vybrali jste si klasický klíč. To znamená, že všechny Vaše rozhodnutí mají racionální kořeny. Máte velký smysl pro humor a rádi se smějete. Když něco děláte, děláte to velmi soustředěně. Také máte své hranice, svou komfortní zónu, za kterou když se dostanete, mírně znervózníte. Jste velmi loajální člověk a spravedlnost pro Vás znamená všechno. Totéž vyžadujete i od ostatních.